Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megpróbáltam titokban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam titokban tartani de valahogy rájött, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal egy időben nem volt túl fényes a kapcsolatunk. Ekkor volt egy botlásom, megcsaltam a tesójával. Négy hónap múlva rájött és egy családi vacsin mindenkinek elmondta a tesójának meg bemosott egy hatalmasat, szegénynek majdnem eltört az orra, nekem meg azt mondta hogy azonnal menjek el különben nem tudja hogy mit csinál velem. Segítsetek! Most mit tegyek? 17L

2014. jún. 4. 06:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Most mit tegyek?"


Szerintem először is próbáld a helyébe képzelni magad, és megérteni az érzéseit, azt, hogy milyen lehet ekkorát csalódni a barátnőjében és a testvérében egyszerre.


Nem tudsz mást tenni, mint elfogadni az ő döntését azzal kapcsolatban, hogy akar-e valaha téged látni vagy sem, és megtanulni, hogy az életben minden döntésünknek van következménye.


A testvére mindig a testvére marad. Bízzunk abban, hogy neki előbb-utóbb képes lesz megbocsátani, ami történt, és nem fogja egy életen át beárnyékolni kettőjük kapcsolatát, amit ti ketten tettetek.

2014. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
minek az embernek ellenség ugye :D
2014. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Szegénynek majdnem eltört az orra... Bazz! Kár, hogy nem tört el neki! Te meg jobban teszed ha eltakarodsz abból a családból. Kis ribizli
2014. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
kipróbáltad öcsit is, tapasztalatot szereztél, nincs ezzel gond. csak most már lépj tovább és keress mást.
2014. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

A r...banckodást nem lehet elég korán kezdeni...


Amúgy mit csinálj? Növessz gerincet.

2014. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Blade Bone ***** válasza:
69%
Ennél nagyobb botlásról nem hallottam még. :D Durva arc vagy, vagy voltál 14be, igazi kis repedtsarkú. Remélem azóta észhez tértél, vagy megtértél és megtaláltad a nyugalmad. Ilyet ne tégy többet, rossz fényt vet rád. :/
2016. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!