Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

megujjazta egy gyerek és smároltak. pia hatása alatt történt ez az egész. elvileg nagyon bánja és sírt is sokat miattam, mert nem akarta ezt csinálni.

nem tudom mit tegyek, létezik második esély? attól félek h újra megfogja csinálni velem, vagy lehet h most jött rá arra h neki én vagyok a jó? és csak engem szeret? már 2napja írogat,meg hívogat egy utolsó esélyemért.



2014. jún. 10. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem aki piásan megcsinálja, előbb utóbb meg fogja józanul. De te döntsd el hogy mennyire szereted. Hátha helyre jönnek a dolgok :)
2014. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam esélytelen lenne. Nő ennél kevés gusztustalanabbat tehet, a pia meg semmire nem mentség.
2014. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Te tudod, hogy megbocsájtasz e neki.

Annyi esély létezik amennyit adsz.

Én mindig azon vagyok, hogy emberi hibából ne menjen szét kapcsolat, mindenkit arra bíztatok, hogy próbálja megérteni: Vannak hibák, néha k. nagyok, de ilyenkor derül ki szeretjük e a másikat.

Én amondó vagyok, hogy a szeretet megbocsájtó. Szerintem beszéljétek meg, és bocsásd meg, de legalább próbáld meg. :)

2014. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarta volna ezt csinálni, akkor nem csinálta volna. Aki hagyja, hogy megujjazzák és csókolózik úgy, hogy közben van valakije az egy hulladék.
2014. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
79%

"sírt is sokat miattam, mert nem akarta ezt csinálni."


hahahahaha :D Akkor is sírt, amikor ujjazták?

2014. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rühellem az ilyen lányokat/nőket akik félremennek, nálam ez mindig is így volt,h aki félremegy akkor menjen de soha többet ne lássam. most nem értem miért nem így gondolkodok. annyira bánja az egészet, egész nap sír de nem tudom mit tegyek. nem tudok már rá úgy nézni mintha semmi se történt volna, szerintem.
2014. jún. 10. 18:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi nem dönthetünk helyetted. Én ezt abszolút elítélem, szerintem a pia nem mentség semmire, oké, hogy lazább leszel tőle, de akkor is kizárt dolog, hogy a párját elfelejtse ilyenkor valaki, és ne szólaljon meg a vészcsengő, hogy ezt nem kellene. Viszont neked kell mérlegelned a dolgot. Adhatsz neki új esélyt, de ha nem tudsz túljutni ezen, akkor úgyis felemészti majd a kapcsolatot. A felejtéshez, megbocsájtáshoz idő kell, vagy megadod ezt magadnak és neki, vagy még most lezárod a dolgot, rajtad múlik.
2014. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem abból derül ki, hogy mennyire szeretjük a másikat ha elnézzük a hibáit, vagy megértjük és megbocsátjuk, hiszen ezért nézik sokan hülyének a párjukat, mert gondolják hogy vele sokmindent meg lehet tenni mert úgyis megbocsát. Hanem abból, hogy tudja magát kontrollálni az ember (akár férfi akár nő) hogy ne csalja meg a párját, mert ha megvan a kísértés de meg tudja állni hogy elcsábuljon akkor igen, beszélhetünk szerelemről.

Egy kapcsolat alapja a bizalom, ez mindenkinél más mértékű, ha ez megingog vagy elveszlik akkor az a kapcsolat csak idő kérdése és tönkremegy. Lehet foltozgatni, meg építgetni de olyan amilyen azelőtt volt, mielőtt megtörtént volna a baj, már sose lesz :)

2014. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

"most nem értem miért nem így gondolkodok. annyira bánja az egészet, egész nap sír de nem tudom mit tegyek"


Hát, ha érzelmileg ennyire könnyen tud befolyásolni, akkor szerintem jobb ha nincs barátnőd..

2014. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Kutyából nem lesz szalonna."


Szerintem erre a leghelyesebb válasz az, ha Te is megcsalod valakivel és akkor egálban lesztek, egyikőtőknek sem lehet semmi sérelme vagy panasza a másik iránt... :-)


...én a helyedben utánna úgy mint ő is, szánnám-bánnám amit tettem és mondogatnám neki, hogy csak őt szeretem... :-)

2014. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!