Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megcsalt! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt! Ti mit tennétek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Barátnőm spanyol országba ment ki nyaralni iskola szinten és egyik este nagyon sokat ivott de annyira hogy alig emlékszik valamire..nos mindenkinek mondta h mennyire szeret meg hiányom neki..és van egy olyan gyerek akinek olyan a haja és a stílus mint az enyém és a barátnőm állítása szerint azt hitte én vagyok az..de arra már nem emlékezett hogy csókoózott vele..mások mondták neki..Nagyon szeretem de bízni már nem tudok benne..most jön vissza és meg beszélem vele ezt..persze ő leirt nekem mindent..és 4 nap mulva leszünk 1 évesek..ti mit csinálnátok? nem tudom mi legyen..18F 16L
2014. jún. 6. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
kend be kis piros arannyal a nuniját és mondd meg neki h "na"
2014. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Én tuti szakítanék vele! A bizalom az alapja egy kapcsolatnak, na meg a hűség, ezek után nem csodálom, hogy nem tudsz benne bízni, én sem tudnék, ráadásul ha legközelebb is elmegy valahova, folyton ezen agyalnál, hogy mi van ha megint megteszi. Az alkohollal lehet mentegetőzni, de szerintem aki nem bírja, az ne igyon annyit. Lehet kegyetlennek tűnök, de nálam ez nagyon ki tudja verni a biztosítékot.

Mindenesetre fel a fejjel!


21/L

2014. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
ez szerintem nem annyira durva megcsalás. nem nagyon örülnék neki, de nálam ez még beleférne.
2014. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd ott!Ha 1x megtette máskor is megfogja!Nem biznék meg benne soha többet
2014. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Az szép, 16 évesen..

Szakíts vele, ez csak rosszabb lesz!

Leissza magát, úgy hogy még eszét se tudja és megcsal? Szánalmas..

2014. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
SZAKÍTS VELE! Ne hagyd hogy visszakönyörögje magát. Ne ess abba a hibába mint én!
2014. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
te hogy jártál légyszi meséld el! fiu/lány? kor?
2014. jún. 6. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele.
2014. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokat ivott:D ez annyira szar kifogás istenem...


Dobd ki a francba..úgyis meg fogja tenni újra.. ne legyél balek.

2014. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
évforduló napján szakítanék vele, de úgy ,hogy megrendeznék egy romantikus gyertyafényes vacsorát megterítenék, valami fontom kaját is összedobnék, odahívnám, és közölném vele, hogy na, ez nem a tied, és soha nem is lesz! majd leülnék és megvacsoráznék.
2014. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!