Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval,fél éve járunk én azt hittem minden oké.Ő egy gyönyörű nő,én egy nagydarab kicsit visszahúzódó fickó vagyok.Azt mondja mindig hogy egy ilyen férfit akart mindig aki ilyen mint én.Viszont 3 napja megcsalt egy fickóval,közös baráti társasággal voltak (nekem nem vol időm elmenni),először annyit mondott,hogy csak csók volt de később kiderült ,hogy le is feküdtek.Azóta egyfojtában hivogatt,jön hozzám sírva ,hogy bocsássak meg neki,mert ő csak engem szeret az a másik csak külsöre tetszett neki és csak elragadta a hév.Mint mondtam nem vagyok egy ilyen kockahasú izomállat de azt mondta,hogy sxeret.Gondolkottam,hogy mit tegyek,és arra jutottam,hogy nincs bocsánat.


egyszer megcsalt akkor nem szeret igazán,én így gondolom.Szerintetek?


2014. jún. 9. 23:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
33%
Elég durva eset, de én azért adnék neki egy utolsó esélyt.
2014. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Noydra ***** válasza:
100%

Nagyon jól gondolod és teszed.

Meg ne bocsáss!

2014. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél, ezt elcseszte. Gondolkodni kellett volna előbb neki. Ha egyszer megcsalt, akkor többször is megtud. Bár legalább bolt annyi benne, hogy elmondta.
2014. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, ezert nem jar bocsanat + ha mar egyszer megtette, nincs ra semmi garancia, hogy ujra ne tenne meg. Fel a fejjel ;)
2014. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
ha egyszer megtette ujra megfogja. csak van valamid ami miatt akar téged,pénz,kocsi,biztonság,lakás stb.. küld el a kva anyjába a mocskos ri*ancot aki szeret az nem csal meg!
2014. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2014. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy később úgyis visszafogadod. Ezért azt javaslom, hogy most húzd egy kicsit az agyát, hiszen nálad van az a bizonyos labda. Ő kiszolgáltatott állapotban van, szeretne visszakapni téged, ilyenkor sok mindenre képes egy ember.

Élj a lehetőséggel.

2014. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Egyszer megtette, másodszorra is meg fogja tenni nagy valószínűséggel, ha most megbocsájtasz neki.
2014. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megcsalt, máskor is megfog. Ha máskor is elengeded bulizni úgy hogy nem vagy ott, ismét elkapja majd a hév...???

Ne bocsáss meg. Mindig ott lesz az a tüske a kapcsolatotokba.Anyukám tudod mit szokott erre mondani??... Ha egyszer eltörik az a váza (pl. mint most a bizalom), hiába ragasztgatod ugyanúgy kifog folyni a víz...

20/L

2014. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Még annyit: Később megbosszulod azzal, hogy te is megcsalod és egálban vagytok.


Hetes válaszoló voltam.

2014. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!