Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

megujjazta egy gyerek és smároltak. pia hatása alatt történt ez az egész. elvileg nagyon bánja és sírt is sokat miattam, mert nem akarta ezt csinálni.

nem tudom mit tegyek, létezik második esély? attól félek h újra megfogja csinálni velem, vagy lehet h most jött rá arra h neki én vagyok a jó? és csak engem szeret? már 2napja írogat,meg hívogat egy utolsó esélyemért.



2014. jún. 10. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aki piásan megteszi, abban nincs gátlás pia nélkül sem.

Akkor bezzeg nem sírt, amikor hosszú percekig csinálta a másik sráccal, ugye?


Vannak nála jobb és rendesebb lányok. Hadd sírjon, talán tanul belőle.

Rúgd ki a csudába.

2014. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nos szerintem meg azért nem tud egyből dönteni mert szereti a lányt. A bizalom megrendült, helyrehozni idő, oké. De szerelmes, és valahol meg akar bocsájtani neki emiatt.

Én amondó vagyok, hogy tegye meg, hozzák helyre, és éljenek boldogan ha ez lehetséges. Minden haragra aludj hármat :) (ősi szabály :) )

2014. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hagyd.. örök sérelem lenne számodra ez a félrelépés, mégha megis bocsájtanál neki...
2014. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még, ha nehéz sem szabad visszafogadnod! Hidd el, ha most visszafogadod utána sunyiban még jobban megfogja csinálni, az ilyen nem tud leállni, ha már egyszer megbocsájtottál neki majd úgy gondolja másodjára is megfogsz. Láttam már ilyet nem is egyszer. Én azóta egyből kivágom a csajt, ha megcsal és megtudom, nincs kegyelem!
2014. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy megint összejöttök és amikor már minden visszatért a régi kerékvágásba te is megcsalod :D
2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!