Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos, hogy kiakadt ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kiakadt ezért a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 1,5 éve vagyunk együtt! Fél évnél majdnem megcsalt engem, csak azért nem tette meg, mert lebuktattam... Fél évig végig kavartak a hátam mögött... majd jött még egy lány, majd még egy, szóval 3-mal kavart összesen, de én mindnél lebuktattam! Kb. 3-4 hónapja hagyta ezt abba, azóta tényleg nem "csajozik"! Az első csajról totálisan "letiltottam", mert azzal már le is beszélte szinte az egészet, hogy merre hogy fognak dugni, úgyhogy amióta lebuktattam, letiltotta faceről és másik időpontban, más busszal utazik, nagy ívből kerüli a társaságát! Amikor már mi kapcsolatban voltunk kb. 2-3 hónapja az egyik barátnőmet megcsókoltam, szimpla kíváncsiságból, hogy milyen lehet egy lánnyal, de annyi volt, soha többet, nem vagyok híve ennek... elmondtam neki és teljesen kiakadt, hogy én megcsaltam, ne találkozzak vele többet. Oké, elfogadtam, megbántottam, nem is találkoztam vele. Erre ma a buszmegállóban ott állt a lány és elkezdtünk beszélgetni, közben felhívott a barátom, hallotta a hangját és teljesen kiborult, hogy én ezt hogy merészelem, mi az, hogy beszélgettem vele 10 percet, bezzeg ha ő véletlenül találkozna a csajjal, akivel megakart csalni, akkor én lecsavartam volna már a kukiját... és hogy ő ezért nem fog holnap meglátogatni egy hét után sem! Én tudom, hogy hibáztam, bocsánatot is kértem tőle, de arról nem volt szó, hogy nem beszélhetek vele! Nem találkozok vele, oké, de nem mondta, hogy ne beszéljek vele... Igaz, én a másik lányról fullosan letiltottam, mert legszívesebben megtépném. De szerintem nem annyira nagy bűn az enyém, mint az övé volt... Tényleg én vagyok a hunyó?

22L 23F



2014. júl. 2. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire nem tragédia, mármint... nem csaltad meg szerintem. Az én barátom nem húzná fel magát ennyire, ha neadjisten smárolnék egy lánnyal, bár sosem fog megtörténni... Ehhez képest ő 3mal is meg akart csalni. A barátod nagyon el van tévedve.
2014. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ő nem találkozhat és nem beszélhet a csajjal akkor te miért?
2014. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kor a végén megdöbbentő. Ti nem vagytok értettek egy komoly kapcsolathoz, szórakozzátok ki magatokat aztán utána.
2014. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem akartam vele találkozni, nem beszéltünk le semmit, ő is ugyanarra a buszra várt... a barátom tisztában van vele, hogy facen beszélgetek a lánnyal, ezen soha nem problémázott... Amikor megkérdeztem tőle, hogy zavarja-e, azt válaszolta, hogy nem, de ne beszéljek meg vele találkozót... nem is beszéltem vele találkozót, a buszmegállóban találkoztam vele véletlenül, mert ő is ugyanazzal a busszal jött... mellé sem ültem, mert nagyon kiakadt a barátom...
2014. júl. 2. 21:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ritka ostoba egy lány vagy ha ennyi kavarás után még ezzel a barommal vagy. De ha ennyi önbecsülésed van, akkor hajrá...
2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:

egyáltalán sztem értem, miért maradtál egy vadbarommal aki összevissza kavargat miközben kapcsolata van...

de hát ha ennyire ostobák vagytok, meg is érdemlitek a drámát.

2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az életkort nem írtad el egy tízessel véletlen? Kb mint az óvodában...

Egyáltalán miért vagy még vele? Háromszor meg akart csalni, vagyis te háromról tudsz, nálam az első után repült volna. Komolyan, én is lány vagyok, de sose értettem mire jó ez a szenvedés amit 1-2 lány csinál. Vannak ilyen barátnőim akik mindent megbocsátanak, még ők kérnek elnézést, aztán újra és újra jönnek sírva, hogy milyen szemét az összes pasi...

2014. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megpróbált megcsalni és még vele vagy? 3-at lebuktattál.. de vajon mennyiből? Lehet volt ott még 5. Ez a letiltom dolog is elég gáz, elég gyerekes dolog ez amit csináltok, megtiltja h szóba állj valakivel? Szerintem keress valami idősebb, érettebb embert.
2014. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Olyan hülyék az emberek hogy sokszor legszívesebben falba verném a fejem.
2014. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem arra akartam választ, hogy gyerekes dolog-e, meg hogy még hogy lehetek vele, én így döntöttem és kész! :) A szituációról kértem véleményt, hogy ebben az esetben most igaza volt-e?
2014. júl. 2. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!