Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiakadt, mert megcsókoltam egy lányt. Jogos?

Figyelt kérdés
Szerintem az égvilágon semmi sincs ebben, miért ne csókolhatnék meg egy másik nőt? Ráadásul ő is ott volt, nem a háta mögött tettem.
2014. febr. 1. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csajod elott lesmaroltal egy masik reebancot? Jo nagy bumburnyak, strici forma lehetsz. Bocsika, de ez nem ferfias!
2014. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jol van na :) ... most latom csak, hogy lany vagy ... marmint ... ize ... akkor is :)
2014. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jogos, és annyival nem különbözik attól, mintha egy fiút csókoltál volna meg.
2014. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te is kiakadnál ha ő megcsokolna egy fiut!
2014. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hááát engem nem zavarna főleg, ha ebből összejöhet egy hármas is. Persze ezek után már nem nagyon terveznék komoly kapcsolatot.
2014. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
komoly hosszutávú kapcsolat esetén jogosan akadt ki én se türném csókolgassonn akkor másokat rövidtávú komoltalan kapcsolat esetén ami tudom hogy ugyse tart sokáig nem érdekelne a dolog
2014. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nő vagy férfi, egyremegy, ha olyan valakit csókolsz meg, aki nem a barátod, akkor igenis jogosan akad ki. nem értem ezt a mai laza felfogását a dolgoknak... a hűség az hűség, lényegtelen, milyen nemű emberről beszélünk, ha van párod, akkor mellette mást nem csókolgatsz.
2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Párra válogatja, jó ezt tisztázni akkor, ha a lány kacsintgat a lehetőséggel. Mi is megbeszéltük, mivel nekem a párommal volt az első csókom meg minden más elsőség is, hogy érdekel, milyen mással, ezért megengedte bizonyos feltételek közt. Aztán miután megtörtént már nem érdekelt a dolog, ezt is megbeszéltük.

Sok pasit ez felizgat, másokat kiakaszt. Ezt tisztázni kell előre, és akkor nem lesz ilyen gond.

2014. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha előtted megcsókolna egyfiút te nem akadnál ki?
2014. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, nekem tetszene. :)
2014. febr. 1. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!