Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ennyire kiakadt a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal este szexeltünk.Az egész úgy történt röviden,hogy én nagyon megkívántam és álmából felkeltettem nem tudtam parancsolni az érzéseimnek!Erre ő félig észhez is tért elkezdtünk szexelni és majdnem elélvezett...azt mondta ő se tudja hogy elélvezett-e vagy nem...Mert kómás volt. 50-50 százalék...aztán később meg azzal jött,hogy nem élvezett el mégse mert jött ki elő váladék...Pár éve megszakításos módszerrel védekezünk.:S ő azt mondta többet így ne csináljuk!Én sem akarom!És most jöhetnek a lehurrogások na de úgyis a mi gondunk lesz ha lesz valami bár remélem nem...Szerintetek ezt csak azért mondta,hogy megnyugtasson vagy tényleg nem lehet gond?
2013. dec. 15. 00:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gond nincs, max terhes vagy.:D
2013. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom csak megijedt. De azért azt csak lehet tudni, hogy elélvezett-e vagy sem. Hiszem akkor belőled is folyna kifelé.
2013. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akar gyereket, akkor normális, hogy kiakad. De vele beszéld meg. Mi sem tudunk többet.
2013. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,Felelőtlenség volt így védekezni de ő a gumit nem szereti pedig mondtam hogy nem hiába találták ki!Én meg a tablettától félek mert azt olvastam a fogamzásgátlótol meg lehet hízni!De hát valamit csak kell tenni!Nem örülnénk egy gyereknek az igazat megvallva de ha úgy alakulna biztos nem vetetnénk el erről is beszéltünk!Meg ő melletem állna azt mondta!De akkor is miért akadt ki ennyire amikor ez mind a kettőnk hibája nem értem? De teljessen úgy jött ki mintha csak én lennék a hibás azért mert felkeltettem....
2013. dec. 15. 00:39
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát először azt mondta hogy 50/50 százalék...meg kiakadt hogy ezt így többet nem csináljuk de megjegyzem neki se jutott előbb sose eszébe védekezni...most meg teljesen úgy beszélt mintha mindennek én lennék az oka!Aztán meg azt mondta hogy nyugodjak meg kijött belőle aminek ki kelett jönnie...de nem értem hogy megnyugtatásból mondta vagy most mi van mert először ugyebár nem így beszélt...
2013. dec. 15. 00:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lesz a kisvaba neve?:) ajánlom a Gábort
2013. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Gellért jobb név
2013. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eát beszéltem vele és ennyit mondott először így beszélt aztán meg már másképp ahogy a fentiekben is leírtam...Most nem értem!Mondtam ha gond van akkor más nem veszünk egy 24órahosszás tablettát ha már más megoldás nincs...de erre kiakad hogy mondta hogy nincs semmi
2013. dec. 15. 00:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Némelyik embernek ez komolyan ennyire vicces..Szerintem bárki kerülhet ilyen helyzetbe bár senkinek se kívánom!Nem vártam hogy megértsenek de azt se hogy hasonló jelzökkel illessenek itt egyesek!Úgyhogy légy szives...
2013. dec. 15. 00:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Őszintén: én azt gondolom, hogy te olyan típusú lány leszel (!), akit baj esetén a párja ott fog hagyni magára.


Amikor velünk volt baleset az akkori párom azt mondta: "Semmi gond Édes, én minden alkalommal úgy teszem a farkam beléd, hogy tisztába vagyok a lehetséges következményekkel."

(teszem hozzá gumi mellett!)


Egy férfiról meg lehet mondani, hogy mennyire megbízható, ahogy stressz helyzetben viselkedik. Ő rád hárítod innentől, tiszta, hogy addig vagytok boldog pár, ameddig nincs baj, Úgyhogy már kettős érdeked fűződik ahhoz, hogy ne ess teherbe.


Ez őszinte meglátásom volt. Ne legyen így, ahogy mondom.

2013. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!