Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos, hogy kiakadt ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kiakadt ezért a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 1,5 éve vagyunk együtt! Fél évnél majdnem megcsalt engem, csak azért nem tette meg, mert lebuktattam... Fél évig végig kavartak a hátam mögött... majd jött még egy lány, majd még egy, szóval 3-mal kavart összesen, de én mindnél lebuktattam! Kb. 3-4 hónapja hagyta ezt abba, azóta tényleg nem "csajozik"! Az első csajról totálisan "letiltottam", mert azzal már le is beszélte szinte az egészet, hogy merre hogy fognak dugni, úgyhogy amióta lebuktattam, letiltotta faceről és másik időpontban, más busszal utazik, nagy ívből kerüli a társaságát! Amikor már mi kapcsolatban voltunk kb. 2-3 hónapja az egyik barátnőmet megcsókoltam, szimpla kíváncsiságból, hogy milyen lehet egy lánnyal, de annyi volt, soha többet, nem vagyok híve ennek... elmondtam neki és teljesen kiakadt, hogy én megcsaltam, ne találkozzak vele többet. Oké, elfogadtam, megbántottam, nem is találkoztam vele. Erre ma a buszmegállóban ott állt a lány és elkezdtünk beszélgetni, közben felhívott a barátom, hallotta a hangját és teljesen kiborult, hogy én ezt hogy merészelem, mi az, hogy beszélgettem vele 10 percet, bezzeg ha ő véletlenül találkozna a csajjal, akivel megakart csalni, akkor én lecsavartam volna már a kukiját... és hogy ő ezért nem fog holnap meglátogatni egy hét után sem! Én tudom, hogy hibáztam, bocsánatot is kértem tőle, de arról nem volt szó, hogy nem beszélhetek vele! Nem találkozok vele, oké, de nem mondta, hogy ne beszéljek vele... Igaz, én a másik lányról fullosan letiltottam, mert legszívesebben megtépném. De szerintem nem annyira nagy bűn az enyém, mint az övé volt... Tényleg én vagyok a hunyó?

22L 23F



2014. júl. 2. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Rendben a szituációról az a véleményem, hogy a kapcsolat két résztvevője alakítja ki a szabályokat. Tehát nem engem kell meggyőznöd arról, hogy a lány-lány csók nem megcsalás, hanem őt. Nem én vagyok benne a kapcsolatban, engem persze hogy nem zavar ha te ezt csinálod.


Oké a te döntésed kivel vagy. Viszont, ha megbocsátottál neki, nem értem mi ez a visszaolvasása az ő dolgainak. Nem lesz ez így működő dolog, ha megcsalhatod, mert ő is megcsalt korábban.

2014. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én csak egy csókot váltottam a saját nememmel és még a megcsalások kiderülése előtt, ez nem visszavágás volt! Én totálisan elismertem, hogy hibáztam, másnap el is mondtam a barátomnak, akkor még nem akadt ki! Viszont a csajjal már ezelőtt is és utána is kavartak, ez nála nem bosszú volt... Amikor nagyon nagy balhé volt azon, hogy kiderült, ő mit akar művelni, azóta csinálja ezt! Mert szerinte egyenrangú és ha ő ezen nem akadt ki, akkor én se ezen! Szerintem a kettő végképp nem ugyanaz... És eddig ő is ezt vallotta... érdekes módon csak utána változtatott ezen...
2014. júl. 2. 22:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Oké úgy olvastam, hogy időrendi sorrendben vannak a dolgok.
2014. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A szituációkon pörögsz, ahelyett, hogy picit leülnél gondolkodni, hogy mégis mi az amit csinálsz. Egyikőtök sem normális. Hol te kontrollálod őt, hol ő téged. Ez a kapcsolatotok mozgatórugója, nem a szerelem. Inkább tanulj és szerezd meg az Emberi Játszmák/ Eric Berne c. könyvet.
2014. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A korotokon én is meglepődtem, az írásod alapján kb 14 évesnek tippeltelek. Szerintem ostobák és éretlenek vagytok egy párkapcsolathoz mindketten, úgyhogy végülis összeilletek. Ha téged egyáltalán nem zavar, hogy a pasid csak azért nem csalt meg, mert lebuktattad, ráadásul többször is, akkor hajrá, alázd meg magad még többször is. 25/l
2014. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen ostobán viselkedsz. Főleg a folyamatos őrködésedre gondolok.
2014. júl. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyszerű, bárcsak jönnének azok a válaszok, amikre kíváncsi is vagyok, nem kortippelgetős :D Nem csalt meg egyébként, egy szóval sem írtam! :)
2014. júl. 6. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!