Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szerelmes, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szerelmes, akkor megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
a volt barátommal, akivel másfél évig voltunk együtt, megcsalta velem a barátnőjét. és nem tudom eldönteni, hogy most szerelmes belé, vagy nem, december óta vannak együtt.
2011. ápr. 15. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja eldönteni....
2011. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ex-szel félrelépés nem ritka. Attól, hogy szereti párját, még ott lehet benne a ti kapcsolatotok, kötődésetek halvány sugara.

Ettől még persze megcsalás.

2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Én idáig 2szer csaltam meg a csajomat pedig nagyon nagyon szeretem nem bírnám ki hogy elveszítsem.A pasikkal az a baj hogy előbb cselekednek utána gondolkodnak .Szóval attol hogy megcsalta a párját veled attol még őt szereti és velefog maradni .Ha pedig a köcsög fajta mindkettőtöket egyszerre fog akarni persze te fogsz sérűlni.
2011. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az tény, hogy én még csak belé voltam szerelmes, de én ez idő alatt sosem gondoltam arra, hogy mással.... szóval meg sem fordult a fejemben, hogy megcsaljam. de úgy gondolom, hogy ha valaki szerelmes, akkor ez a normális, hogy azt az illetőt akarja minden szempontból.. lehet, hogy szereti, de nem hiszem, hogy szerelmes, bár nem tudom, ezért is kérdeztem meg:D
2011. ápr. 15. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes, nem csalja meg.
2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt is hallottam, hogy ez emberfüggő... lehet:D
2011. ápr. 15. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kombinálj nem látsz bele az érzéseibe .Azis lehet hogy csak egy botlás voltál neki.Egyépként szerintem ne gondolkozz ezen ha nem szereti akkor úgyis ott fogja hagyni ha meg nem akkor vele marad ,de te semmiképpen ne avatkozz bele majd ő eldönti és hiddel közölni fogja veled
2011. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy látom félreértettetek, én nem akarok vele összejönni, csak kiváncsi voltam emberek véleményére, hogy hogy látják a megcsalást, hogy képesek-e az emberek úgy megcsalni a párjukat, hogy szerelmesek, de a baráti körömben, akiket megkérdeztem, mind azt válaszolták, hogy ha szerelmes, akkor semmi képp nem csalná meg. Lehetséges, hogy egy botlás voltam neki, de abban van valami, hogy a másfél év, az másfél év... akaratlanul is ottvannak az emlékek szerintem, ő is mondta, hogy sokat gondolt rám, stb.. És meg is kérdeztem tőle, még mikor újra elkezdtünk beszélgetni, hogy szerelmes-e most, és azt válaszolta, hogy ő úgy gondolja, hogy azt az érzést, csak egyszer érezheti valaki.. Meg mondta hogy én voltam neki az első "szerelem"...Persze ekkor még szó sem volt arról, hogy mi lefogunk feküdni.. De szinte mindennap beszélgetünk msnen, facebookon.. Tegnap viszont azt mondta, hogy nagyon bánja amit tett, és hogy nehéz igy a bnője szemébe nézni..:) Nembaj, sosem értettem a férfiakat:D
2011. ápr. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!