Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátom telefonja tele van más lányok képeivel?

Figyelt kérdés
Múltkor megkértem barátomat, hogy küldjön át a telefonjáról egy képet. Mondta, hogy nyugodtan menjek be a fotóalbumba, és küldjem át magamnak. Nem nézegettem a telefonját, de láttam, hogy a fotóalbum tele van más lányok képeivel, ismerősök is voltak benne, meg idegen lányok is. A másik az, hogy az utcán is megfordul minden szép lány után. Nem csak egyszer-egyszer, de kb. percenként, ha meglát egy szép lányt. Titeket ez zavarna? Nekem furcsa, az teljesen természetes, hogy megnézi a szép lányokat az utcán, de hogy állandóan őket nézi, és a telefonja is tele van képekkel, nekem már sok. Szerintetek aggódnom kéne, vagy ez normális a pasiknál? Esetleg szóvá tegyem, hogy zavar? De közben meg mindig meglep valamivel, és érzem, hogy szeret. Nem akarom megbántani se, csak egyre jobban zavar a dolog.
2014. júl. 27. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

tedd szóvá :)

néma gyereknek anyja sem érti a szavát :)

2014. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy tegyem szóvá :S. Eddig soha semmi gond nem volt köztünk, nem veszekedtünk, pedig már 3 éve együtt vagyunk. Meg most is olyan kedves velem, hogy sajnálnám, nem akarom elrontani a kedvét. Szerintem este beszélek vele.
2014. júl. 27. 10:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább várjak, amíg találkozunk? Személyesen csak pár nap múlva látom.
2014. júl. 27. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképp beszélj vele. én nem viselném ezt el. ha egyre inkább zavar akkor ne foglalkozz azzal hogy esetleg elrontod a kedvét, a tetteiért vállaljon felelősséget.
2014. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltünk. Azt mondta, hogy pasiból van, és ugyanúgy megnéz más lányokat is, de érzelmileg csak hozzám kötődik. Tőlem függetlenül vannak más szép lányok is, de attól még engem szeret, hogy másokat is megnéz. Ti erre hogy reagálnátok? Én is megnézem a pasikat, de azért nem rakom tele velük a telefonom.
2014. aug. 4. 01:26
 6/6 anonim ***** válasza:

,,Úristen, meg fogja csalni egy képpel"

Nos ez a párom véleménye a kérdésedről. Az enyém pedig, hogy teljesen túlreagálod. Kanok vagyunk...Persze mikor mellettem van nem nézek másra, de alapból azért ha szembejön egy asszony, akkor eljátszok a gondolattal, hogy meg lehetne... Fiatalok vagyunk, nem hiszem, hogy ti 30 felett vagytok (bár szerintem ez esetben még természetesebb lenne, hogy megnézi a többi asszonyt is). Nekem is tele van a telefonom nők/bulik képeivel, de ettől függetlenül még a barátnőmmel fekszem össze, ha nincs velem, akkor meg rá gondolok, nem a képekre lmao..

18/N,19/F

2014. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!