Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a pasimat és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat és nem akadt ki ezen! Normális ez?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt! Ő is én is 22 évesek vagyunk. Az utóbbi fél évben kissé meggyengült a kapcsolatunk, alig tudtunk találkozni rajtunk kívülálló okok miatt. Kb egy hónapja egy baráti társasággal iszogattam és az egyik régi ismerősöm kihasználta, hogy kissé ittas voltam. Ezt tegnap elmondtam, neki, meg hogy emiatt miket hazudtam neki. Ugyanis akkor kicsit meginogtam, mert az az ismerősöm folytatni szerette volna a dolgot.

Nagyon meglepett a reakciója, mert én nagy veszekedésre vagy kiábrándult tekintetre számítottam, erre ő azt mondta, hogy sejtette a dolgot, de hogy ő ezt nem veszi megcsalásnak, mivel részeg voltam és hogy folytatni szeretné velem, nem akar elveszíteni.

Annyira rosszul érzem magam, mert ebben a helyzetben jobban esett volna, ha nagyon leszid, vagy szakítással fenyegetőzik. Szeretem őt nagyon, de nagyon rosszul érzem magam a történtek miatt, mivel kiderült, hogy milyen gyenge is vagyok.

Ő egy elég jóképű fiú, több lány is próbálkozott már nála, mégse használta ki a helyzetet. Erre én meg mit tettem?


Normális ez a hozzáállás? Fog menni ezek után minden ugyanúgy?


2010. jan. 17. 18:46
 1/9 kolosszus22 ***** válasza:
74%

Haha! Ismerős a helyzet, biztosra merem állítani, hogy ő is megcsalt, ezért volt ilyen nyugodt a reakciója!

De végül is te sem szólhatsz egy szót sem!

2010. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Te is tudod a vállaszt... nem fog menni ugyanúgy. Nem buta a srác, tudta neked sokkal rosszabul esik ez.
2010. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én már azon is kiakadtam volna,hogy nő létedre többet iszol a kelleténél.Nagyon toleráns a párod.
2010. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg egy ócska ribanc vagy.Akit részegen lehet kúrogatni.
2010. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Basszus kislány térj már észhez.Félrekefélsz utána meg siránkozol és azt akarod h úgy legyen minden mint régen.Nem csak ócska ribanc vagy hanem buta is mint a segg.
2010. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Jaja, szerintem ő is megcsalt.

Az én párom, ha ilyet tennék élből szakítana velem.

Ha csak lerészegednék, azért is nagyon leszidna.

Úgyhogy, a ti kapcsolatotok nem valami komoly-szeretetteljes. Inkább csak úgy vagytok egymásnak... de minek?

2010. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

off: miért baj az ha néha egy csaj kirúg a hámból? neki ünnepelni, kikapcsolódni sem szabad nagy ritkán, a drágalátos párja meg hetente többször is satu részegen állít haza. újabban sajnos egyre több ilyet látok. szerintem sem szép, sem nőis egy részeg lány, de azért alkalomadtán el lehet nézni valakinek.


kedves kérdező... hát sok variáns van.

a reakcióját illetően:

1. ő is megcsalt

2. nagyon szeret és nem akar elveszíteni.

3. tudja hogy egy meggondolatlan dolog egy gyenge periódusban, ezért nem csinál nagy ügyet belőle. és vissza szeretne szerezni.

4. tudja hogy ezzel rosszabbul fogod érezni magad mintha leordított volna


a kapcsolat.

1. ugyanolyan már soha nem lesz. ez biztos. szinte olyan esetleg. de 1OO%os bizalom és tisztaság már nem lesz.

2. következményként lehet hogy visszacsal, mert ő is megbocsájtott, ezért van egy bűntudat mentes kimenője illetve bosszúja.

3. lehet ő is megcsalt már csak nem vallja be. sajnos ilyet is tudok, egy éven át kínozta és szidta a lányt aki bevallotta bűnét, miközben ő sokkal durvább dolgokat csinált mint utólag kiderült.

2010. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
a pia csak segit leküzdeni a félelmet amit józanul nem mersz:) ne fogd a piára hülyeség :D
2010. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt már több esetet is felvázoltak előttem, és sajnos szerintem is több lehetőség állhat fennt, de ebből aligha jössz ki jól.


1. Ő is megcsalt, és ha eddig esetleg volt is bűntudata mellette, most már biztosan nem lesz.

2. Vakon szeret, és még ez sem józanította ki. Ha ez a nem túl valószínű eset áll fent, akkor sem lesz már minden a régi, hiszen ez neki mindig fegyver marad a kezében veled szemben.

3. Papucs, és még emiatt sem fog dobni.

4. Számító, és ezzel a húzással véleménye szerint megnyerheti a főnyereményt. Tudja, hogy bármit megtennél azért, hogy kiengeszteld, és nem átallja majd kihasználni ezt.

5. Egyszerűen csak kihűlt a dolog, csak Ő sem akarja még elismerni magának, mert kötődik hozzád. Ezt egy figyelmeztető jelnek vette, hogy többet kell veled foglalkozzon.


Ennit tudtam most így hirtelen logikailag előhúzni a kalapból. Remélem, ez a kis betekintés a gondolkodásmódunkba nyújt majd egy kis segítséget a megoldáshoz, azt pedig majd csak akkor fogod megtudni, hogy igazán megérdemled-e, amikor kiderül, miért volt ez a reakció.


Sok szerencsét!

20/F

2010. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!