Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a pasimat, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat, normális hogY meg se bántam?

Figyelt kérdés
akik megcsaltak már valakit azok miért tették ? és nem volt lelkiismeret furdalásotok?
2012. szept. 18. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ribanc vagy!
2012. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ribanc vagy, és nem szereted a párod. Szegyeld magad!
2012. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fünof ***** válasza:
78%
teljesen normális... nem
2012. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem győzöm hangsúlyozni, hogy R-I-B-A-N-C.
2012. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
nem vagy akkor szerelmes a párodba vagy nem is érzel iránta semmit
2012. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze ez a világ legtermészetesebb dolga, ha már nem szeretem inkább játszok vele! Széép!..Grat!
2012. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok ribanc ennek volt oka.. és én még érzek valamit iránta de nem szerelem :S csak úgy elvagyunk ..megszokás vagy nem tudom ,azt hittem majd megbánom és jobb lesz vele utána de nagyon nem ez lett:S
2012. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 menta34 ***** válasza:
27%

Normális.

Viszont amíg teheted cseréld le mielőbb, mert hosszú távon macerás megcsalásokon kiélni magad.

2012. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bubu maci válasza:
100%

már ne is haragudj de ez kérdés??? :O

valakit megcsalni szánalmas...ez olyan mint hogy te imádsz valakit oda adod neki a lelked (már ha neked van)

ő meg más lányokat kényeztet melletted ...és te meg tudod neked ez hogy esik?

undorító dolog volt ez ....nem csodálom hogy a pasik azt mondják manapság sok a ribanc szégyent hozol a női nemre.....és hogy van bőr a képeden utána még vele lenni....???????

2012. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!