Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Ti mit gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szerintem megcsal a barátom,bár bizonyítékom nincs,tegnap elment dolgozni,ha este hazaér mindig ír,beszélünk stb,semmi hír róla,reggel felhívom,tök komás álmos hangja van,kérdezem hol van,mondja hogy otthon,aludt.. letette a telefont vagy lemerült..visszahívtam az otthoni telefonjukat,az anyukája vette fel,és mondja hogy a barátom nincs otthon,tegnap délután óta nem látta...visszahívom a barátom,mondom neki,erre az a kifogás hogy ő elment zuhanyozni és az anyukája nem vette észre hogy otthon van...Nekem ez nagyon furcsa,csak észrevette volna hogy otthon van,szóval szerintem a lánynál aludt.Ő persze tagadja,ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?Csak kíváncsi vagyok,független emberek véleményére,a barátnőim szerint is kamu volt hogy otthon volt... a megcsalásnak van gyanúja,nem ebből következtettem ki...

2014. aug. 8. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

azért mondjuk van olyan nálam is, h anyu azt hiszi h nem vagyok otthon, közben meg igen... ha elkerüljük egymást, vagy vmi... nem tudom, miért csalna meg?


24L

2014. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, talán nem.
2014. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ezzel a lánnyal többször találkozott titokban,úgy hogy engem elküldött haza és utána...aztán mondta hogy jó több ilyen nem lesz stb,utána megint lebukott hogy találkozni hívta..ha valaki csak haverom stb én azt nem titkolom el...és amikor rákérdeztem hogy találkoztak e? mindig letagadta...plusz a lány nagyon rámenős...
2014. aug. 8. 14:21
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
na jó, így azért más a szitu... miért nem dobtad ki akkor? mit mondott, miért találkozott vele? am ez egy haverja? mert akk nem gáz, de ha nem az, akk hmm
2014. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kidobnám a srácot..
2014. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1.) Tuti hogy megcsal, bocsi, de nem akarlak hitegetni ilyen nincs, hogy szó nélkül otthon alszik és senki nem veszi észre, neked sem szól róla. Utána beszéltél anyjával ,hogy tényleg otthon volt-e és csak fürdött?


2.) De jól megy egyeseknek b+ akkora házuk van nem veszik észre együtt élő emberek, hogy a másik otthon van-e vagy hogy van valaki a fürdőben.

2014. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess el vele!és a csajjal is vagy kémkedj:D magánnyomozok
2014. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,a csaj elég rámenős,valami baja mindig van,szerintem depressziós...a barátom meg azt mondta hogy azért találkozott vele mert hogy felhívta hogy baja van,szomorú stb és nem akarta lekoptatni...ráadásul amíg nem derült ki hogy találkoztak,mindig azt mondta hogy nem bírja,csak sajnálja,azért ír vissza neki fb-on...
2014. aug. 8. 14:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondjuk azt, hogy nincs itt ha nem győzödünk meg róla, hogy tényleg nincs itt. Ha be néz a szobába akkor a fürdőbe is. Meg azért lehet hallani a zuhanyzást! Innen kezdve hazudott a pasi, mert nem volt otthon. Pláne nem zuhanyzáskor telefonálunk... Nagy hazugság. Hogy miért hazudott azt nem tudom, de mivel van tipped akkor nagyon jól érzed kérdező. Szerintem is más csajnál volt.
2014. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Meg odairja hogy "24L"


Nagyon cuki:))

2014. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!