Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnatok erről? 17/l

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, azt mondta hogy nem jó az neki hogy messze lakunk egymástól, sok minden változott, és sajnos már nem érzi azt amit régen... Hiába tudom hogy vége, el kell fogadnom, lesz még jobb is, de nem tudom túl tenni magam rajta, mert barát és lelki társ is volt egyben számomra.

A barátaim azt mondták hogy akarnak neki írni, hogy szembesitsek azzal, hogy "mit vesztett el". Én mindig írtam neki, próbáltam bármiben segíteni és fenn tartani a kapcsolatunkat ,, számíthatott rám, sokat hülyéskedtunk, hűséges típus vagyok, feltétel nélkül szeretem, (még csúnyának sem vagyok mondható) és próbálok mindig pozitív maradni.. Viszont most tanácstalan vagyok. Bármit mondana megtennem, meg változnek a kedvéért.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért szeretett ki belőlem a barátom? És hogy jó ötlet e az ha írnak neki a barátaim...?


2014. júl. 30. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg megunt?
2014. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a távolság a baja és szerintem talált egy közelebbi lányt, vagy csak simán nem bírja ezt, hogy távol vagy és ő meg egyedül érzi magát...és szerintem hülye ötlet, hogy a barátaid írnak neki...


21F

2014. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne változz senki kedvéért!

Ha nem magadat adod, akkor nem is tud téged szeretni ezáltal magadat is csak becsapod.

Pontosan milyen messze laktok egymástól?Lehet ez csak egy kegyes hazugság volt tőle és így akart szakítani.

Velem is ugyanez volt, csak annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok és a barátnőm tette ezt velem.

2014. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:

mert egy lusta egoista dög

ne erőlködj ,felesleges

és más se tegye helyetted

2014. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam arra is.. De miért nem mondja el, pedig sok mindent tudtam volna neki meg mutatni (mármint hogy mennyire szeretem, meg nem ismer 100%ban).


60 km.. Nem sok, és vannak kapcsolatok ahol akár többször ennyi a távolság.. Az bánt hogy azt mondta szünet óta érzi ezt.. De még sem próbálta.. Mondjuk mindig én írtam neki, a talira is úgy kellett rabeszelni...

De miért jobb az neki ha ott van közelében egy lány aki talán nem is szereti, ha vlm is talakozhatna....? Meg az hogy suli időben együtt voltunk, és éreztem hogy szeret.. Nem bírja ki azt a pár hónapot.? Másoknak sokkal nagyobb gondjaik vannak, mégis együtt maradtak

2014. júl. 30. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:

hát sajnos neki csak ennyire volt fontos a kapcsolat...keress olyat aki tisztel, szeret és megbecsül...


#2-es voltam

2014. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak olyan nyomasztó, hogy ennél többet nem tudok adni.. Mégis kevés..

Nem túl sok emberhez kötődő.. De akit egyszer megszeretek nehezen tudom elengedni

2014. júl. 30. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet az baj, hogy akkor nem vagy ott, amikor szüksége volna rád? Van hogy későn jön rá az ember, mit veszített. Talán túl későn...amikor már mindegy. Nem adhatod a szájába a szavakat és nem cselekedhetsz helyette.

Saját tapasztalat...mindig az szívja meg aki jobban szeret. 22/F

2014. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De én nem adtam rá okot hogy ne bízzon bennem... Egy kapcsolatnak a bizalom a lényege, miért nem mondta el ha baj van?..

De valóban... Tudom, hogy nem én vagyok a hibás, mert mindent meg adtam neki., csak annyira szeretem :(

2014. júl. 30. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:

#2 ismét:

örülj, hogy legalább mondott valamit :D nekem a volt barátnőm semmit nem mondott, a kapcsolat végéig azt hittem minden okés...aztán kiderült, hogy mégse...de meg se próbálta rendbe hozni...a legegyszerűbb megoldás a szakítás...sajnálom, hogy te is ebben a cipőben jársz, de nézd pozitívan a dolgokat :)

2014. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!