Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Ti mit gondolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szerintem megcsal a barátom,bár bizonyítékom nincs,tegnap elment dolgozni,ha este hazaér mindig ír,beszélünk stb,semmi hír róla,reggel felhívom,tök komás álmos hangja van,kérdezem hol van,mondja hogy otthon,aludt.. letette a telefont vagy lemerült..visszahívtam az otthoni telefonjukat,az anyukája vette fel,és mondja hogy a barátom nincs otthon,tegnap délután óta nem látta...visszahívom a barátom,mondom neki,erre az a kifogás hogy ő elment zuhanyozni és az anyukája nem vette észre hogy otthon van...Nekem ez nagyon furcsa,csak észrevette volna hogy otthon van,szóval szerintem a lánynál aludt.Ő persze tagadja,ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?Csak kíváncsi vagyok,független emberek véleményére,a barátnőim szerint is kamu volt hogy otthon volt... a megcsalásnak van gyanúja,nem ebből következtettem ki...

2014. aug. 8. 14:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
most mi a baj azzal, h odaírtam? ne akard már megszabni... próbáltam példát felhozni az én életemből, nem rögtön ítélkezni. de aztán a kérdező elárulta a többi információt is, és ezeknek fényében változott a véleményem. problem???
2014. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ja meg ok, nálunk a bejárati ajtóval szemben van a fürdőszoba... de pl amíg a nagyiméknál laktunk, az egy 2 emeletes ház volt, külön bejárattal... meg van egy haverom, annak is az egész felső szint az övé, külön fürdővel meg 2 szobával, ott pl rohadtul nem tudhatja a szülő h hol van... na de nem is akarta h tudja, ezért is oldották így meg.
2014. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hazudik. Hülyére vesz a paraszt, megcsal.


Gerinctelen tetű; mondaná meg inkább, hogy szakítani akar veled! Baromi megalázó, ha megcsalnak!

2014. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak azt mondtam hogy cuki
2014. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan kamuzott a srác. Az anyja sem gondolom hogy ennyire hülye lenne, hogy csak úgy rámondja, hogy délután óta nem látta, miközben a pasi éppen zuhanyozgat. Te tudod milyen a házuk, de én elképzelhetetlennek tartom, hogy egy szülő ne tudja, hogy otthon van-e a gyereke. Azért ez elég alap. Viszont a barátod full hülyének néz, ha ilyen dumával kábít. Én dobnám a helyedben, nem őszinte. 25/N
2014. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mi lett végül???
2014. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat kérés stb,hogy tudja hogy félre érthető a szituáció,de sietett dolgozni és mikor felhívtam utána futott egyből zuhanyozni utána meg dolgozni és nem találkoztak,2 szintes a ház egyébként,2 fürdővel,de én sem tudom elképzelni hogy nem vette észre hogy otthon van..5 éves kapcsolat egyébként,nem tudom mi legyen....
2014. aug. 9. 20:15
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele: ha pl valaki van a lakásomba, rögtön észreveszem. Egy levetett ruha gy táska, egy sapka... cipő...

Ezek elég árulkodó jelek.

Amúgy azt is simán el birom képzeli, h bulizott egyet a haverokkal, azután nem akarja neked bevallani....


az meg, h a szőke csajt letagadja előtted, gáz.Persze, én is azt mondanám, h csak gyávaságból levelezünk, de egy férfi (a férfi) lekoptatná...és ha meg nem bírja előtted is simán beszélhet vele nem?


Hülyén hangzik, de nekem már ez is sok lenne

2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hagyd magad tovább szédíteni. Kamuduma, hogy "á, nem volt időm", stb.

Hosszútávú kapcsolatban meg pláne hülye kifogás.

2014. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!