Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti megbocsájtanátok úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok úgy egy megcsalást, hogy elöbb letagadnák, és utána meg más valakitől meg kiderül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is úgy kezdem,hogy nem vagyok az a típus akinek egy megcsalás nem nagy dolog...nekem az!,és lehet megtudnám bocsájtani,de elfelejteni biztos nem!

Ismerősök akik ismerik a páromat,mindenki azt gondolja,és tanácsolja,hogy ne foglalkozzak vele többet,kezdjek új életet,találjak valaki mást.Csak nem olyan egyszerü mert,elég hosszú időt töltöttünk el együtt,és sok mindent megéltünk együtt,és nem megy olyan könnyen ilyen gyorsan ez a felejtés,,ég akkor sem ha Én mindig rendes voltam hozzá, Ő meg hűtlen volt,ráadásul amikor rákérdeztem bele hazudott az arcomba,azt mondta esküszöm,hogy nem csaltalak meg.Ezek után amikor mégis az derült ki róla,hogy megcsalt,nagyon sokkoló volt,azt hittem bele halok. Szerintem aki képes volt így letagadni,és megtenni az már sosem változna meg, megtenné újra ha úgy hozná az élet,mi a véleményetek? Az ilyen ember nem megbízható többé?


2012. dec. 19. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Hallgass az ismerőseidre, igazuk van...
2012. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Azt tudom mondani hogy, szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert már semmit nem ér, aki rögtön hazudik a másiknak az tény és való hogy nem változik meg

Egy biztos, soha nem késő kilépni valamiből, és újat kezdeni, neked sem veszett még el semmi, csak magával ragadt a hosszú idő, és a pár emlék, ezek más mellett is jelen lesznek, ne aggódj

20/F

2012. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Én se tudnék megbocsátani. De vigasztalhat a tudat, hogy sokan megcsalják egymást, csak általában nem derül ki.Ha meg nem jutnak el megcsalásig, akkor flörtölgetnek, vagy titokban csetszexelnek stb.
2012. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez a hosszu ido volt 10-15 ev, akkor talan valoban merglegelni kellene, de ha meg fiatal vagy, nem vagytok hazasok, akkor legy halas azert, hogy most megcsalt, s kitudsz szallni ebbol a kapcsolatbol, s eppen azert, hogy ne kelljen kesobb azert sirnod, hogy nem figyeltel elegge a figyelmezteto jelekre, mivel ez mar az! A megcsalas okat kell kideritened pl., mivel akit szeretek, azt nem csalom meg, a szeretetnek van turo kepessege is, de a megcsalas mar bepiszkitja azt az erzest, ami osszekotott titeket.
2012. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

3as te aztán megvigasztalod az embert :)

Igen előfordul de ez kit kellene vigasztaljon? :) Balesetet is sokan szenvednek attól még nem leszek boldog a műtőben...


Kérdésre: Az hogy még fel sem vállalta nagyon sunyi alakra vall. Én hagynám.

2012. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Erre azt tudom mondani, ha ezek után együtt maradsz egy ilyen féreggel, megérdemled a sorsodat.

Mással dug a hátad mögött, a szemedbe hazudik, mintsem bevallaná és még vele akarsz maradni... Igazából kezdem értnei, miért van ennyi sz.r házasság és válás ma...

2012. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Én nem tudnám egyértelműen kijelenteni, hogy elhagynám a férjem, ha megcsalna és letagadná és később kiderülne. Mérlegelném, hogy miért történt meg és hogy neki is fáj-e, mennyire szeret, mik a tervei a velem közös jövőben, egyátalán, hogy velem képzeli-e el, belátja-e, hogy hibázott, őszintének tűnik-e a bűnbánat, stb.
2012. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

már soha nem fogsz tudni megbízni benne..mindig erre gondolnál..nem lenél így boldog..

sztem lépj ki ebből..rossz lesz az elején..de hosszútávon viszont jobb!

2012. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 okoska31 ***** válasza:

soha nem fogod elfelejteni, még ha azt hiszed, hogy megbocsátani igen.


Te már nem bízol meg benne, ezt anélkül tudom, hogy az egészet végigolvastam volna, elég csak az utolsó kérdés.


Akkor meg már minek erőltetni. Egy dolog derült ki: a szerelem elmúltával annyi tisztelet sincs benne, hogy ne rakja másba (vagy engedje, hogy más berakja - nem derült ki a nem) a cerkát. Márpedig ha már ez is hiányzik....


csak azért ne maradj vele, mert régóta együtt vagytok.

2012. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat:-)

Azt hiszem sosem tudnám elfelejteni és nem is tudnák már úgy hozzá érni mint régen,mármint amikor még csak azt tudtam hogy csak Én vagyok neki és senki más.Nem tudom elfelejteni szerintem,és nem is tudnák benne bízni többet azért mert az arcomba hazudott,amikor Én kérdeztem,és kértem,hogy mondja meg igazat,akkor nem mondta el hanem inkább eljátszott a bizalmamat.Tudom az is rossz lett volna ha azt mondja az arcomba,hogy megcsaltalak,de legalább őszinte lett volna,és ha úgy kellett volna átgondolnom,hogy mit tegyek?lehet még esélye is lehetett volna.

2012. dec. 19. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!