Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsájtanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy megcsalást? 32/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már együtt vagyunk 8 éve. Ő 24 éves.

2014. aug. 16. 14:34
1 2 3 4
 11/32 LazyJones ***** válasza:
100%
Fura, engem még egy nő se tudott rákényszeríteni olyan szexre, amit én nem akartam...
2014. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Én nem véleményezek, csak erről eszembe jutott, a kérdések fele itt az, hogy idősebb pasi fiatalabb csajjal..erre hoppá, a fiatal mellett is félrekefélnek.

Ezért tartok csak viszonyt, kell a francnak félreba*ós férfi.

2014. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#10: megbocsájtanék neki, mert szeretem


8 év csak 8 év. Ennyi időt nem lehet kidobni az ablakon. Hamarosan gyereket szeretne, nem hiszem hogy elhagyna. Nem is biztos hogy elmondom.

2014. aug. 16. 15:00
 14/32 anonim ***** válasza:
4%

Én igen. az emberek nem tökéletesek. Sokan eljátszák a szentfazekat, de csak "élesben" derül ki kicsoda valójában.

Könnyű osztani az észt fotelben ülve, de helytállni nah azt már nem olyan egyszerű. Mindenki el fog követni hibákat, néha igen komolyat. Ha nem ezt, akkor mást, de el fogja követni.


Én az embert nézem mindig. Én is csináltam már baromságokat az életem során, most te is, és itt mindenki már elkövetett vagy csak fog :) Valami hibát mindenki vét.

Az vesse ugye az első követ...

2014. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Sejtettem, hogy le leszek pontozva. A hőbörgésnél jóval nehezebb a tükörbe nézni :)
2014. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
#15: én nem pontoztam senkit
2014. aug. 16. 15:15
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

Sejtem kérdező.

Csak a gyk tele van olyanokkal akik szentül meg vannak győződve arról, hogy minden megbocsájthatatlan amiről ők kijelentik, hogy az. Aztán eltelik 10-15-X év, és rájönnek, hogy ítélkezni k. könnyű ám, gondolkodni, felülről szemlélni, önkritikát gyakorolni, stb... mennyivel nehezebb.



Egyébként ő tudja? (párod)

Mert ha nem, akkor lehet jobb hallgatni. Te ismered, hogy rá lehet e bízni a titkot és meg lehet e beszélni vele, bocsánatot lehet e érte kérni nála, vagy egyből elveszíted. Ezt neked kell tudni.

2014. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kedves Dowd, vannak itt tőled idősebbek is akik már túl vannak azon a bizonyos 10-15 éven és akkor sem fér bele a megcsalás a kapcsolatukba. Ezt neked ugyanúgy el kell fogadnod és tiszteletben kell tartanod ahogy más is ezt teszi a te elveiddel. Egyik se jobb a másiknál, nem vagyunk egyformák, kinek mi fér bele. Azokkal akik meg lepontoznak, nem kell foglalkozni.....
2014. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
#17: én inkább felpontoztalak, mint le, egyébként nem hiszem hogy megtudná mivel 200 km-re voltam tőle, 0% esély hogy megtudná, haverjaim se olyanok, hogy elmondanák, megbocsájtana szerintem, az egész életét velem tervezi, mikor hazajöttem egyszerre elő állt azzal, hogy ő mennyire szeretne gyereket és nem volt szívem elmondani neki...
2014. aug. 16. 15:28
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

#18


A vitával semmi bajom :) Sőt :) (az építő dolog)

Pont ezért nem pontozok sosem lefelé, amit mondasz :)

Mert attól, hogy nem értünk egyet még nem rossz.


Megbocsájtani azt lehet amit akarunk. Ebben gondolom egyetértünk.

2014. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!