Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsájtanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy megcsalást? 32/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már együtt vagyunk 8 éve. Ő 24 éves.

2014. aug. 16. 14:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

#19


Értem.

Akkor mérlegeld: van e bármilyen forrás aminél legalább matematikai esélyes van, hogy megtudja utólag? Mert az rosszabb mint a beismerés.

Ha nincsen, akkor viszont hallgass örökre, és lehetőleg ne tedd meg újra :)

2014. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#21: soha nenm tenném meg újra
2014. aug. 16. 15:33
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha szereted, és vele szeretnél lenni, ne tedd ki felesleges traumának. Ez egy egyszeri dolog volt... gusztustalan, de emberek vagyunk, és megbotlunk.


Ami ott történt, az maradjon is ott, és tanulj a dologból.


Engem is meg csat a párom. Elmondta. Az ő lelkiismerete megkönnyebbült, az én szívem meg összetört.


Együtt maradtam vele, mert nagyon szeretem, és megpróbálom feldolgozni, de még mindig rossz érzés.

Ha megtartotta volna a titkát, minden rendben lett volna.


28/n

2014. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt mondom.

Felesleges egy hül*eség miatt kihívni a sorsot.

Ne tedd meg újra, és kész. Jó lecke volt, megtanultad.

És sok boldogságot :)

2014. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szereted a párod, vagy megszokásból vagy vele?
2014. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
szeretem
2014. aug. 16. 16:37
 27/32 anonim ***** válasza:
Ne mond el szerintem. Ha tényleg szereted és megbántad akkor nézd úgy hogy ez egy tanuló lecke volt. Kiderült, hogy szereted a párod ami jó. Bűntudat ellen nem tudok mit javasolni...
2014. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
#27: az ellen nem lehet semmit... borzalmas volt mikor mondta hogy mennyire szeretne gyereket, én meg szomorú voltam és azt hitte hogy nem is akarok.... pedig teljesen másról volt szó, de nem akarom megbántani
2014. aug. 16. 18:53
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Nah valamelyik nagyokos már megint végigpontozta a válaszokat. Gratulálok.

Remélem neki sosem kell döntenie párkapcsolati kérdésben, mert akkor ott annak vége is lesz az fix.

2014. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A dolog ott dőlt be, hogy sosem tennéd meg újra..dehogynem, most mardos a bűntudat, de majd idővel úgy leszel vele, jah, 200km, úgysem fog kiderülni.


Én direkt nem véleményeztem, nem tűrném el, dobnám ki a hűtlent, de a pasimnak elmondtam: nem azért rúgnám ki, mert megcsalt, hanem két okból: utána folyton azt lesném, mikor teszi meg megint, magamat alázva, és maga a tény, hogy megtudtam. Engedélyt nem adtam félrelépésre, de ha már megtette, ne is tudjam, nem kell a fájdalom.

Viszont így sunyiban félrelépni aztán teherbe ejteni a barátnőd, ahhoz már pofa kell, jó vastag bőrrel, pont emiatt nincs férjem, velem ilyet nem tehetne senki.

És fogadok, maximum pár év, és megint félremész.. azért a gyerek témát át kéne gondolnod.

2014. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!