Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik a párjukat neten ismerték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a párjukat neten ismerték meg: nem tartjátok cikinek a dolgot?

Figyelt kérdés
mi is a párommal így ismertük meg egymást és tök gáz dolognak gondoljuk mindketten. pláne ha esetleg megkérdezik hogy hol találkoztunk akkor nem igazán tudunk mit mondani... és ha egyszer mondjuk lesz gyerekünk akkor neki majd mit mondunk hogy találkoztunk? "hát kicsim az úgy volt, hogy apukád ráírt anyukádra...."stb...
2014. aug. 20. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát én több csajomat is neten ismertem meg, és semennyire nem érzem gáznak.
2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nagyon sokan ismerkednek meg neten. Ha a gyerekeidnek mesélsz majd, akkor lehet azt mondják a netre hogy "az ősidei". :D
2014. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért a házibulis vagy a diszkós ismeretség nem gáz?:)
2014. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
és akkor összedől a gyereketek lelkivilága? :) Miért lenne ciki? Ez a mai világhoz tartozik, hogy így is lehet ismerkedni. Sok boldogságot nektek. Pusszancs.
2014. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hülyék vagytok mindketten. Én is neten ismertem meg a barátnőmet... de a járáshoz, a szerelemhez, az együttléthez már találkozni kell, ami már nem a neten történt.. akkor miben is különbözik egy netes ismerkedés az átlagostól?

Már a mostani korolytálynak se meglepetés ha azt mondanád hogy neten ismerted meg a párodat, akkor szerinted mire neked gyereked lesz mennyire lesz ez egy alapvető dolog? addig lehet már a netes ismerkedés is elavult lesz.

2014. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fontos ez? Miért lenne gáz?
2014. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki

mi facebookon kezdtünk el beszélgetni, és azóta is boldog a kapcsolatunk, 1 éve vagyunk együtt

aki nem jár el otthonról olyan gyakran, szerintem nem is nagyon tud máshogy ismerkedni

2014. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

irtó ciki, hogy mindketten szoktatok netezni.

Majdnem olyan gáz, mint lemenni vásárolni vagy elmenni bulizni de azért tényleg a net sokkal gázabb.


Amúgy rájöttem egy "érdekes" dologra, minden előadás kérdése. Ha én mesélem el, hogy anyámékkal élek a csaj felvágja az ereit ha a barátom meséli le akkor a lány sírva könyörög, hogy csinálhassák a kisszobában miközben az ősei otthon vannak. Szóval ha titeket nem fog zavarni és tudtok róla normálisan beszélni akkor másokat se fog de amíg nektek gáz addig mások is úgy fognak rá reagálni ahogyan ti.

2014. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. tudom hogy hülyeség és hogy nagyon sokan ismerkednek ma már neten, csak számomra akkor is fura:)

de egyébként tök igazatok van

2014. aug. 20. 11:40
 10/19 anonim ***** válasza:

Jajjjjjj! :( Remélem, hogy azért egyelőre még nem gondolkoztok komolyan ezen a gyerek témán, még ti is éretlenek vagytok.

Ilyet cikinek tartani....! :( Főleg, hogy egyre elterjedtebb az interneten való kapcsolattartás, már ma is nagyon kevesen tartják furcsának a neten való ismerkedést, hát még a gyerekeink idejében majd.

2014. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!