Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom vagy egy új ismeretlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom vagy egy új ismeretlen?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk. Egész nap a gép előtt ül, semmiben nem segít és sokszor ha beszélek is hozzá nem is veszi észre, mintha levegőnek nézne. Szex is ritkán van. Azt mondta azért igénylem biztos többször mert fiatalabb vagyok 3 évvel és ő már kiélte magát... haha... (én 25/L ő 28/F) Próbáltam már sokszor megbeszéli vele, de semmi nem változott. Probléma ott kezdődik hogy újra elkezdtem beszélgeti egy régi ismerősömmel szülővárosomból akivel anno kerülgettük egymást, megszeretett volna már régóta ismeri személyesen is. Felhúzta az agyam a párom és ráírtam, hogy találkozzunk. Találkoztunk. Első talin jót beszélgettük tetszett a srác de ennyi, úgyhogy rávett hogy újra találkozzuk. Ekkor már eléggé nyomult alig bírtam leállítani, többször próbált megcsókolni de nem engedte a bűntudatom. Újra fogunk találkozni és egyre jobban kívánom a közelségét. Mit csináljak szerintetek? Szakítsam meg vele a kapcsolatot? Vagy a párommal szakítsak, akit egyébkét nagyon szeretek és vele terveztem az életem. nem menne könnyen a szakítás mivel messzire másik városba költöztem hozzá, és itt a munkahelyem stb. Mi van ha az új csak egy fellángolás vagy csak kivagyok éhezve és ezért van?


25/L



2014. aug. 23. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki a képbe kerül és kívánod akkor pasid már nem vonzó neked.... ezt gondold végig...
2014. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Ribizli
2014. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
én a helyedben a jelenlegi kapcsolatot akarnám rendbe hozni...és butaság volt ráírni a másik srácra mert egyből azt gondolta, hogy akarsz tőle valamit...
2014. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ezen a szinten már semennyire sem tiszteled a palidat,ezért ennek vége.

viszont a sorrended az számító,patkány és megalázó a párodra nézve.

2014. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
és persze érthető,hogy törleszteni akarsz,visszavágni az elhanyagolásért,de a porba alázás,lejáratás azzal,hogy megcsaltad,az nem ugyanaz a kategória.
2014. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Több mint fél éve rendbe akarom hozni a kapcsolatukat... de semmi nem változott. Zenész, akin minden hétvégén lógnak a csajok, engem meg nem kíván.
2014. aug. 23. 22:54
 7/13 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg, még csókot sem engedtem... csak egyre jobban kívánom
2014. aug. 23. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a pároddal megoldani a gondokat. Nem hiszem el, ha elég erélyesen álltál volna ehhez, akkor ne változtatott volna. Mindig két emberen múlik a sikeres párkapcsolat. Te sem lehettél eléggé egyértelmű, szóltál neki 1-2x, nem reagált és ennyiben hagytad. Oda kell menni, kinyomni a gépet, szembefordítani és szembesíteni. Meg kell neki mondani, hogy ez neked így nem jó. Úgy érzed, te fektetsz bele csomó energiát, ő meg szarik bele. Mondd meg neki, hogy attól tartasz, ha így folytatja tovább, ki szeretsz belőle és másnál keresnéd a boldogságot. Kicsit tedd féltékennyé. Ha pedig beleszarik ezután is mondjuk 2-3 hét után is? Akkor mondd meg neki, hogy te szeretnéd ezt befejezni itt. Mindenképp csak akkor csinálj akármit is a másik sráccal, ha ezt lezártad. Magad miatt is, és a mások tisztelete miatt is. Gondolom nem akarod, hogy rib ancnak tituláljanak. Ha elhagyod a párodat, meg kell oldanod magad a lakhatásodat. Nem várhatod el a segítségét, ha övé a lakás, vagy ő bérli nagyobb részben (anyagilag).
2014. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
múltkor már nagyon kiakadtam, bömböltem mint egy gyerek és mondtam neki, hogy nem bírom tovább hiába szeretem haza fogok költözi ha ez megy továbbra is. Megijedt és bocsánatot kért a viselkedéséért, de azóta sem változott semmi...
2014. aug. 23. 23:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, nincs ezen már mit helyrehozni. Persze, lehet, hogy pár hétig jobb, utána megint a szokásos mókuskerék. Még időben vagy, hogy olyan partnered legyen, akit érdekelsz. Egy 28 éves nem akar szexelni férfi létére? Repült volna rég nálam. Viszont a sutyiban talizás nagyon nem fair, ezt jól gondold meg.

Ha úgy érzed, azért mentenéd a kpcsid, erélyesen állj ki magadért, ha nem, akkor szakíts, de ne sunnyogj, az sosem vezet jóra.

2014. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!