Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom. Felhívjak szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom. Felhívjak szerintetek egy számomra ismeretlen lányt hogy tud e valamit a pasimról?

Figyelt kérdés

Barátom munka miatt másik kontinensen van 2 hónapja, de mindennap írunk legalább egy két sort egymásnak interneten vagy smst küldünk.

Egy hete elment valami expedícióra kinti munkatársaival és 3 napja nem tudok róla semmit. Nem reagál sehol, nem veszi fel a telefont. Megbízunk egymásban, 2 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást nagyon, de ez most fura. Eddig ha valami baj is volt a telefonjával, mindig megtalálta rá a módit hogy jelezzen, akár egy kölcsön telefonról vagy telefonfülkéből. Hívtam anyukáját, vele nagyon jóban vagyok, ő sem tudja elérni egy ideje és aggódik.

A facebook oldalán van egy lány akivel azt hiszem jóban van. Ennek a lánynak a pasijával ment a barátom az expedícióra.

Szerintetek ráírhatok erre a lányra hogy tud e valamit a pasijáról, ergo az expedíciós társaságról?:S Ez olyan nyegle helyzet mert nem akarok úgy feltűnni mint egy kotlós barátnő aki idegeneket zaklat ha 3 napig nem kap smst pasijától, de ez tényleg nem vall a barátomra hogy csak így nem üzen hogy mi van vele. Szerintetek?:S Köszi hogy elolvastátok.


2014. júl. 12. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Alap, hogy írj rá! :) Ez nem a zaklatás meg a túlaggódás kategória.
2014. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz.
2014. júl. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik ország?
2014. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már terveztem hogy holnap lesz ami lesz érdeklődöm a lánynál, csak hogy munkatársairól van szó.. nem akartam beégetni. Ezért voltam bizonytalan.
2014. júl. 12. 01:25
 5/8 A kérdező kommentje:
csakhogy
2014. júl. 12. 01:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán írhatsz a csajnak. Vagy az történik, hogy megérti az aggodalmad, mert ő se tudja elérni a pasiját, vagy az lesz, hogy közli veled, hogy ő minden nap 2 órát beszél a pasijával. Ebből következtethetsz már valamire.
2014. júl. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Ebben az esetben remélem hogy inkább az utóbbi eset áll fenn.
2014. júl. 12. 08:43
 8/8 A kérdező kommentje:
A lány kedves volt, segítőkész. A pasim is előkerült és jól van szerencsére :)
2014. júl. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!