Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét csináljak? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak? Én nem akarok szerető lenni.17L

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a legjobb barátnőmmel, az ő barátjával és az ő legjobb barátjával voltunk még a Balaton Soundon, júliusba, mert a srác szüleinek a nyaralójában voltunk. Akkor nem volt semmi (pedig másfél éve bele vagyok zúgva), de neki barátnője volt már akkor is. Később ő is elutazott külföldre, én se voltam túl sokat Mo.-n, így nem beszéltünk, nem találkoztunk. Ő tegnap reggel jött haza Moszkvából (félig orosz).

Aztán tegnap elmentünk a Macklemore koncertre a Szigetre és utána még elmentünk sétálni kettesben és csókolóztunk egy picit... Utána hazahozott, elment, de elkezdtünk chatelni és visszahívtam, de nem gondoltam, hogy idejön. De megtette és olyan jó volt, meg még ma is együtt voltunk, tök sok mindent csináltunk, nemrég értem haza és annyira imádom. Viszont én nem akarok egy könnyen felejthető szerető lenni, aki mindig mellette van, ha a barátnője nincs ott.

Ő az első fiú, aki így közeledett felém, még csak nem is csókolóztam előtte és sose gondoltam, hogy egyszer ilyen problémám lesz.


2014. aug. 16. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb közeledik "úgy", állíts le és mond meg neki, hogy te nem csinálsz ilyesmit foglalt pasival.
2014. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor ne légy az!!!!

Nem olvastam végig, de ha valaki ezen begondolkodik, nekem többé soha nem jelent semmit se... bocs.

2014. aug. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nikola Sokolov
2014. aug. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!