Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annyira utálom magam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira utálom magam, hogy meghalnék legszívesebben. Hogyan tudnék változni?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vagyunk együtt barátommal. Az utóbbi hónapokban nem volt minden rendben... de attól még mindig ő a legfontosabb számomra, nagyon szeretem őt!

A héten voltam egy buliba, előtte barátommal veszekedtünk egy kicsit. Jó sokat ittam és megcsaltam (csókolóztam sokáig egy sráccal)... elmondtam neki. Adott még egy esélyt. Azóta sokkal jobban odafigyel rám, mint még a kapcsolatunk elején. Viszont tudom, hogy nagyon bántja őt, minden nap szóba is hozza. Nem tud megbízni bennem, ami érthető is.


Minden happy lehetne, de egyszerűen én nem tudom feldolgozni, hogy ilyet tettem azzal a személlyel, aki a mindenem. Ennyire megbántani őt... Nagyon nagy törés ez számomra, mert nem ilyen r*bancnak ismertem magam. Utáltam mindig az ilyen lányokat. Úgy gondoltam mindig, hogy a megcsalás megbocsájthatatlan, ha igazán szereti és tiszteli a párját az ember, akkor nem tesz ilyet. Na bumm... mégis megtettem, amire nincs magyarázat. Legszívesebben megölném magam, de tudom, hogy az sem lenne jó megoldás, bár lehet, hogy sokak szerint az lenne a helyes.


Tudom, hogy sokan írják majd, hogy akkor kellett volna gondolkodnom.. Igazuk is van! Nagyon részeg voltam, ami nem kifogás semmire. A sráccal egész jóban voltunk, látta, hogy nem vagyok jó passzban (részegség). Csomót beszélgettünk, megölelt párszor, vigyázott rám. Foglalkozott velem. Vagy 15 percig csak ölelt. Párszor majdnem elcsattant egy csók a csókunk előtt... nagy erő kellett, hogy akkor ne tegyem meg, sokat gondolkodtam rajta... Nagyon nehezen mentem bele, de megtettem és ami a legrosszabb, hogy azt a csókot én kezdeményeztem... és élveztem. Most meg... okádni tudnék magamtól. Undorítónak tartom magam. A barátom lehet, hogy megbocsájtott, de én magamnak sosem fogok tudni... nagyot csalódtam magamban.


Az igazság az, hogy elhanyagoltnak éreztem magam mostanában, párszor szóltam is barátomnak, de nem volt változás. Most van. Ő is beismerte, hogy itt hibázott. Én meg hisztis voltam, sokat kiabáltam. 170 centihez 72 kilóra híztam (tehát kövér vagyok és nem vonzó). Változni akarok... A lelki békémet se tudom helyre rakni... mégis hogyan tudnám elkezdeni a változást és rendbe rakni belülről magam?



2014. szept. 13. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Pusztulj
2014. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja és a barátom nagyon szeretné, hogy fogyjak, mert szerinte is kövér vagyok. Az a srác viszont egyáltalán nem tartott kövérnek, ki is akadt, mikor ezt részegen elmondtam neki. (nagyon sokat panaszkodtam neki, aztán meg hisztiztem, hogy mekkora k**va vagyok) Senki nem tart kövérnek, csak a barátom (meg persze én).
2014. szept. 13. 22:05
 3/20 A kérdező kommentje:
Vártam ezt a választ, kedves első! Lehet, hogy az lesz hamarosan. :) Csakhogy az a könnyebb út szerintem.
2014. szept. 13. 22:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Idióta...
2014. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre, szinte mindenkivel előfordul ez élete során. Szerintem ez csak egy jó lecke volt számodra, főleg ha mrgbocsátott a párod. Nagyon rendes fiú lehet, úgyhogy legközelebb 5ször gondold át mit teszel. Az öngyilkosságot pedig gyorsan verd ki a fejedből! Az semmire sem megoldás!
2014. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkos akar lenni amiatt, mert nem képes elmenni futni, vagy kondizni, az pusztuljon is meg.
2014. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy idióta vagyok. Nem kell ilyenekkel bombázni, magamtól is tudom. Utálom is magam. Segítséget kértem, de úgy néz ki, hogy itt sem kapok. Akkor meg minek van az oldal?
2014. szept. 13. 22:14
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon rossz lecke volt. Bulizni se fogok járni, alkoholt soha többé nem fogok inni. Ő a világ legjobb embere!! Nem tudom feldolgozni, hogy ilyen gonosz és önző voltam vele... Az öngyilkosságot még mindig a könnyebbik útnak tartom, és nem szeretem feladni a dolgokat.
2014. szept. 13. 22:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Képzeld, kedves 3., járok futni és tornázok egy ideje. Már elkezdtem... Ha jobban figyeltél volna olvasás közben, akkor tudnád, hogy nem a kövérség a legnagyobb problémám, az csak a kisebbik. Azon könnyű változtatni.
2014. szept. 13. 22:19
 10/20 anonim ***** válasza:
fussál akna mezőn,az fogyaszt állítólag a leggyorsabban,és neked megoldás a bajodra. :)
2014. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!