Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legszívesebben meghalnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legszívesebben meghalnék, magányos vagyok, nincsen párom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti hogy öngyilkos akarok lenni, csak szeretnék meghalni. Még soha nem volt egy normális, hosszú párkapcsolatom, és nem is szeretett senki. Mindenkihez odaadó voltam, de ez ezek szerint semmit nem ér egy férfinak. Mindig nekem kellett hozzájuk alkalmazkodnom. Szexelni nem szexeltem még senkivel, mert olyannak akartam először odaadni magam aki szeret is engem. Eddig 1-2 hónapos kapcsolataim voltak. Tök ciki már más velem egykorúnak kiépített, komoly kapcsolata van, én meg még mindig egyedül vagyok. 22/L
2014. jún. 11. 17:42
1 2
 1/16 Mr. Truth ***** válasza:
En meg szeretni szeretnék de nincs kit.... :/ tudom mit érzel :)
2014. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyenek miatt ne akarj meghalni =) , majd jön vmi rendes srác =) én is arra várok , fiatal vagy még !!
2014. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egetverő problémáid vannak. Pár év múlva gyere vissza ide és nevetni fogsz ezen a kérdéseden, hogy valaha ez volt a legnagyobb problémád!
2014. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egyedül ;)

Szűz 23/F

Én már kezdek beletörődni. :D

2014. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak már nem tudok hinni abban hogy létezik rendes férfi.
2014. jún. 11. 17:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Pedig van mág normális férfi.
2014. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

pedig létezik..

én is sokszor hasonlóan érzek pl ma se sok kedvem van élni ilyen veszekedés után ami ma volt.

2014. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig én még egy ilyennel se találkoztam.
2014. jún. 11. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen neked a normális férfi?
2014. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, hogy milyen egy "normális" pasi a te szemszögedből.
2014. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!