Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagy lúzer vagyok, a legszívesebben meghalnék. Mit csináljak? Szerintetek is egy nagy lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Csendes, félénk, visszahúzódó vagyok. Nagy társaságban nem nagyon szólalok meg. De ha egy emberrel beszélgetek, akkor vele beszélgetek. Amikor randizom is próbálok mosolyogni, de ez nem elég. Eddigi kapcsolataimban általában mindig elhagytak. Rossz tulajdonságom továbbá az is hogy naiv, hiszékeny vagyok, könnyen beleélem magam dolgokba. Barátaim soha nem voltak. Amikor iskolába jártam is a legtöbbször csak egyedül ültem. Amikor volt egy "barátnő" , az mindig csak kihasznált. Az iskolában mindig kicsúfoltak a csendességem, félénkségem miatt.

Az iskolában úgy általában mindig jó tanuló voltam, de még sem mentem továbbtanulni. Sok dologhoz értek. Főleg számítástechnikai dolgokhoz. De tudok pl. főzni is.

Ha csinálok valamit a legtöbbször mindig félek attól hogy elbénázok valamit. A legtöbbször mindig elrontok valamit az életem során.

Külsőre nem tetszik magamon hogy vékony hajam van, és hogy nagyon fehér bőröm van.

Jó tulajdonságot nem is tudnék magamról mondani.

A legszívesebben meghalnék. Ki se nagyon mozdulok itthonról.


2014. aug. 18. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Lúzer vagy, gondolom ezt akartad hallani
2014. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok 1.-es kommentelő!
2014. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, én konkrétan csak pozitív tulajdonságokat véltem felfedezni benned. Szerintem egy fiú hiányzik mellőled, aki törődik vele.
2014. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fehér bőr az sosem probléma ;) amiatt ne aggódjál :)
2014. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Most őszintén mit vársz? Minek írtál ide? Ne haragudj, de ha csak vergőtsz gyakorikérdéseken nem lesz semmivel jobb. Kezdj magaddal valamit. Menj dolgozni, esetleg tanulj tovább. Ha annyira kicsúfolnak akkor csak nevess rajtuk és mutass rá az ő nyomorukra. Egy kis önbizalmat. Fehér bőr? Elmész strandra ha nincs kivel akkor családdal vagy akár egyedül. Ott egy lány pillanatok alatt tud egy két szót is váltani bárkivel. blablabla Ne add fel blablabla egy két szép szó blablabla
2014. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak az általános iskolában és a gimiben csúfoltak csak a csendességem miatt. De ettől függetlenül most se érzem magamat jobban.
2014. aug. 18. 09:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lúzer,csak nem "éltél" még.Ki kell mozdulnod,keményebbnek,határozottabbnak kell lenned!

Ne higgyél mindent el!Gondold át reálisan mindig azt amit mondanak,vagy amire rá akarnak beszélni.Barátnőket meg alaposan meg kell válogatni a mai világban.Csak azt tudom mondani,mozdulj ki,és ha bárki csúfolna,nevess a szemébe!Rosszabbúl fog az neki esni hogy a szemébe nevetsz,mint ahogy neked a csúfolás.Nevess a szemükbe,és menj tovább vagányan! :)

2014. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Szexelj nagyokat, az orgazmus gyógyítja a depressziót és az önbizalmad is visszatér!
2014. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a jó tulajdonságaid:

-csendes vagy

-figyelsz az ember(ek)re (nem másra figyelsz amikor beszélgetsz vkivel)

-sok dologhoz értesz

-tudsz főzni :)


Nem vagy lúzer. Sok jó tulajdonságod lehet még, és biztos lesz olyan aki ezeket értékeli benned. Fel a fejjel.

Hajrá csajszi :)

2014. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján:

-szerény vagy

-kedves vagy

-ez nem biztos, de szerintem tuti segítőkész vagy

-aranyos vagy


Az, hogy csendes vagy nem negatív tulajdonság. Nem lehet mindenki nagyarcú paraszt, valaki a félén csajokra bukik, nem is kevesen.


Az egyetlen baj veled, hogy pesszimista vagy. Sajnos ezt az ember általában nem választja, de ha sikerül találnod valakit - legyen az egy igaz barát, vagy akár szerelem - akkor az sokat segíthed a világképeden.

Sok sikert, és fel a fejjel!:)

2014. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!