Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos vagyok, egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, egyedül érzem magam, a legszívesebben meghalnék. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Mindegyik kapcsolatom csak pár hónapig tartott és még egy pasi sem szeretett engem. Pedig odaadó vagyok. Ha bár szolid és visszahúzódó vagyok. Nem vagyok csúnya, de még sem kellek senkinek. :(

21/l


2014. jún. 16. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyere beszéljünk róla.
2014. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
HAHAHAHA
2014. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt a halál témát felejtsd el!!
2014. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Afrikában éheznek a kisgyerekek és némelyik azzal a gondolattal fekszik le este hogy vajon lesz e még holnap hm... mesélj még.
2014. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

" legszívesebben meghalnék" ilyen hozzáállással soha nem lesz jobb.


Egy kapcsolathoz az első lépés a következő: ne magányos légy, hanem egyedülálló.

Az különbséget gondolom érzed. Ha egyedül nem tudsz eljutni ide, keress fel egy szakembert.

2014. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sovány vigasz, de legalább nem kell attól félned, hogy megcsalnak! :D
2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.Egy normális kapcsolatom sem volt még,de nem is lesz szerintem.
2014. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
irj legyen ahogy akarod belemegyek de ne kapkodjunk a tiéd vagyok
2014. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

"Ha pedig valóban nem tehetsz semmit az itt és most megváltoztatására, és nem is tudsz kilépni a helyzetből, akkor minden belső ellenállásodat szélnek eresztve fogadd el a szituációt teljesen! Ezt nevezik megadásnak. A megadás nem gyöngeség! Hatalmas erő van benne!"


Eckhart Tolle

2014. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez már nem 2 pasi volt hanem annál már több akkor magadban is keresd a hibát!
2014. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!