Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annak tudatában, hogy tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak tudatában, hogy tudom, hogy megtenné? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nos, én vagyok a buta úgy érzem. Volt egy srác nagyon akart anno találkozni de én nem. Nagyon érdeklődött, kedves, figyelmes, volt, aztán mégis sor került rá. Rendesen randizgattunk meg minden. Aztán összejöttünk, normálisan jártunk, majd nyártól ez már szexkapcsolat jellegű volt. Innentől kezdve nem keresett minden nap, két naponta, volt hogy hetente. Mindig voltak hullámvölgyek periódusok és egyszer érdeklődött egyszer közömbös volt. Nem szeretjük egymást. Bár én tök normális vagyok vele, neki is vannak rendes percei, amikor figyelmes, bújós stb... megosztunk egymással elég sok mindent, megvan a kommunikáció, de megmutatta már a kőbunkó oldalát is. Az utóbbi időben tartósan jól megvoltunk már pár hete, a barátnőmmel se beszélt jó ideje (aminek örülök, mert ez a lány elég ledér szép szóval, neki előadja a nőcsábászt, meg teszi a fejét.)


De a barátnőm ráírt nem rég egy pasi ügy miatt. És a ,,barátom" ajánlatot tett neki, hogy menjenek 3asba. Persze a barátnőm nem ment bele. Na itt nálam elszakadt a cérna, eddig is tudtam hogy milyen, meg van benne egy nőcsábász hajlam, nem kell félteni. de ő azt hitte hogy nekem ezt nem mondja el a barátnőm és hülyének lehet nézni. Nem értem, hogy nem lehet valakiben annyi tisztelet a másik iránt, hogy akkor otthagyja, és ne a háta mögött a barátnőjével....

A barátnőm mondta neki h lehet elmondja nekem (pedig már elmondta)... és mondta hogy ne mondja el nekem ne b......on ki vele ennyire. Ő bezzeg mindig kérdőre von, hogy van e valakim, meg egy időbe mindig ezt kérdezte a barátnőmtől, hogy tartok e valakit mellette.... de ugye mindenki magából indul ki. Meg feszt utánam jön buliba is ha ő más helyre indul.


Olyan ellentmondásos ez az egész. Olyan emberin tud viselkedni pillanatokban (de lehet színészkedik hogy megtartson)de ahogy ez a barátnő megjelenik mindig megvan a kavarás. Volt már hogy másik barátnőmet megismert buliban általam, mégse csinálja ezt, sőt mondta hogy én néztem ki a legjobban a csajok közt.


Néha már azon gondolkodok, lehet azért süllyedt ilyen szintre ez a kapcsolat, mert a barátnőmről ítél meg, aki elég szabadon éli az életét. Nem akarok hárítani, mert lehet én tehetek erről, hogy ez kialakult.


Mit tennétek? Egyébként azóta már beszéltünk, tudja, hogy tudom hogy ők beszéltek és érdekelte hogy mit mondott barátnőm (nem mondtam h tudok erről) de még nem adtam ki az útját.



2014. szept. 21. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Dobd ki a francba! Mindig ez van a gorenyekhez ragaszkodtok mert jól néznek ki! A normális srácokkal meg nem jöttök össze.
2014. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Szóval van egy srác, aki téged kicsit sem érdekelt, nem akartál vele találkozni, majd itt jön a logikai bukfenc, összejöttetek, de úgy, hogy ő egy bunkó, aki mellett teljesen megvagy alázva, és csak üríteni kellesz neki, miközben a barátnődet is megdugná. Nem értem, esküszöm, semmit sem értek ebből a történetből.


Neked valamilyen szellemi fogyatékosságod van?

2014. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Azt gondolom,hogy pazarlod a drága idődet egy olyan emberre,aki nem tisztel és nem szeret.Amit nyilván te is tudsz,csak könnyebb magadnak hazudni.Szépeket bárki mondhat,bújni bárki tud.Szeretni téged önmagadért csak kevesen,és neked ebből a kevésből kéne azt megkeresned,akit tényleg érdekelsz.Ugyanis ezt a hapsit te nem érdekled,ő csak a nőt látja benned,akit dugni lehet,és nem az embert,akit szeretni tudna.Te is érzed a különbséget gondolom.Tudod,mit kell tenned!
2014. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Olvassatok már a sorok között! Nem azért akar vele lenni, mert egy tahó, hanem mert néha nem az, és reméli, hogy az az igazi énje!


Az a baj, hogy ez valószínűleg nem így van, úgyhogy szerintem inkább add ki az útját. A srác egy játékos, és miattad sem változott meg, ha a hátad mögött már hármast szervez a barátnőddel. Nem te vagy az, akinek a kedvéért megjön majd az esze, úgyhogy rengeteg plusz stressztől szabadulhatsz meg, ha most kijelented, hogy vége :)

2014. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es, nem vagyok fogyatékos inkább túl hosszú a történet hogy leírjam. vele emberileg nem lenne baj, nem az, akinek mutatja magát néhány embernek. Meg mostanában már jó úton haladtunk, úgy mint az elején. Kimozdultunk együtt, értem jött, már pár hete minden nap keresett szinte, kedves volt, megmutatta, hogy nem beszél rajtam meg a barátain kívül senkivel, sőt mondta hogy milyen gáz a barátnőm ahogy viselkedik, dícsérgetett engem, csinált rólam fényképet, bújt...stb meg láttam hogy komolyabban vesz. Tehát abszolút jó volt minden, kezdett a régi lenni minden, sőt jobb.
2014. szept. 21. 12:42
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, pontosan így van. De nem fog változni szerintem se.
2014. szept. 21. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megértened,hogy ez az egész egy színház,amit azért rendez,hogy te lehess az életében a biztos pont.Nekem majdnem harminc év kellett,mire rájöttem,hogy működnek az emberek,kapcsolatok,férfiak.Azért,mert érzelgős vagyok és naív.Csak hát nem kell mindenkinek bedőlni,aki kicsit kedves veled.Azért,mert néha odadob egy csontot,még nem biztos,hogy amögött a kedves gesztus mögött érzések is állnak.
2014. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen 7-es én is így gondolom.
2014. szept. 21. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nekem olyan ez az egész, mint az érzelmileg éretlen kamaszok hülyéskedése.
2014. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!