Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lehetek a hibás? Tanácsolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lehetek a hibás? Tanácsoltok nekem valamit?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem,de nem mondta el hogy miért csak annyit mondott hogy "Ezt nem így képzelte el".Később az exével nagyon jóba lettek,aztán láttam mit irogatnak egymásnak.A fiú írta hogy "Kb.2 lánnyal járt de üres szívvel mert nem szerette igazán egyiket se,meg engem lehordott mindennek,azelőtt meg nekem mondogatta az exéről hogy ő milyen szánalmas meg segg.hülye.És azt is írta hogy "Egy picit azért szakítottam vele mert irántad még mindig éreztem valamit,és még azért mert rám egyáltaláb nem figyelt".

Pedig én figyeltem rá,az összes barátomat ott hagytam miatta,meg amikor összeveszett velük akkoris mellé álltam.És ő a legjobb barátom volt,mondta nekem hogy én vagyok a legrendesebb,de most annak a másik csajnak mondja azt.Meg aztmondta a suliban hogy én magamon kivül nem szeretek senkit,pedig nem tudja hogy mit érzek most,mennyire fájt amit tett.És aztmondta maradunk barátok,de a kapcsolatunk előtt a legjobb barátok voltunk mindig együtt nevetgéltünk,most pedig semmibe néz,inkább azzal a másik csajjal van elájulva.Szerintetek most én lennék a hibás és mit tanácsoltok ez ügyben(Igazából rap dalokat is írtam róla :D).És a suliban mindig sajnáltatta magát,én pedig ott voltam neki támaszként,mindig a hátamon kapaszkodott.



2014. szept. 24. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nagyon éretlenek vagytok mind a ketten. Tulajdonképpen mire vagy kíváncsi? Nem hinném, hogy a te hibád volt a szakítás, egyszerűen még nem kellett volna belemennetek egy kapcsolatba. Egy érett pasi nem pocskondiázza az exeit a hátuk mögött. Viszont felmerül a kérdés, hogy te egyébként honnan tudsz róla, miket ír a lánynak?
2014. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miert lennel te? O volt olyan hulye s ott hagyott egy olyan kedves lanyt mint te.
2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyik haverom(akit még azelőtt oltottam a bartáom miatt)feltörte az fj-jét a csajnak és elküldte nekem miket írtak
2014. szept. 24. 16:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
13
2014. szept. 24. 16:36
 6/18 anonim ***** válasza:
:D És már volt pár barátnője a pasinak? Én igazán nem mondom magam régimódinak (végül is még fiatal vagyok), de ez azért elég gáz!
2014. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazán egy "Rómeónak"nevezhető,mert ő állítólag "Mindent megtenne egy lányért" és mindig addig sajnáltatja és törekszik míg végül össz nem jön azzal akivel akar.Higyjéetk el,egész nap képes hamis "depresszióba" esni,a többiek is kérdezik mi a baja,de ő mindig halkan leköcsögözi a másikat
2014. szept. 24. 16:44
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindent megtenne egy lányért, akkor képes lenne tisztelni a döntését, hogy nem akar járni vele. Az, hogy ennyit műhisztizik, szimplán gyerekes.


Egyébként mit akarsz tulajdonképpen? Újra összejönni vele? Vagy elfelejteni? Vagy miért írtad ki a kérdést?

2014. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tehát te 13 vagy. A volt barátod is most kb. annyi lehet. Szóvel egy ilyen ilyen gyerek feltörte valakinek a profilját? Aha. Max programmal , amit akkor nem is ő csinált!
2014. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem is tudom...Összejönni vele biztos nem,mivel hátbatámadt és soha nem fogok megbocsájtani,csak szerettem volna tudni hogy a véleményetek mi erről vagy hogy tényleg én lennék-e a hibás,mert mindenbem mellette álltam.Én szerintem azért dobott engem hogy újraösszejöjjön az exével,mert létezik oylan hogy egy "picit" azért szakított velem mert még érez valamit.És még azért is kiirtam mert jó lenne ha akadna pár ember aki úgymond "megnyugtatna" vagy akivel jó lenne elbeszélni.És véleményem szerint nem számít a kor hogy a barátságról van szó,mert azelőtt legjobb barátok voltunk ő pedig tapló létére hátba támadt,mindig elismertem a hibáimat és miatta voltam letört.

Szóval itt nem csak arról van szó hogy valaha is vele jártamhanem hogy barátok voltunk és én támaszt adtam neki

2014. szept. 24. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!