Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogy birok elszakadni tőle?

Figyelt kérdés

heteken át átvert, hazudott és közben mással volt...

Én szakítottam vele, de nemtudom mi tévő legyek, mert szeretem őt nagyon, és tudom hogy meg bírnék neki bocsájtani, de mégsem ? tudom hogy nem bírnék ? mit birok én ? mit csináljak?

Hosszú kapcsolat volt.

Akivel melletem volt, azt is úgy szerette mint engem legalább ha nem jobban, de azt mondja hogy velem akarja leélni az életét, nemtudom ?

Segítsetek, hogy felejtsem el ?



2014. okt. 9. 19:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

tudom és ő is tudja hogy nem érdemel meg engem

de a szívem más mond mind az agyam, és teljesn patt szar fos helyzetbe vagyok, igyekszem tartani magam.... egyszer azt mondom neki hogy van lehetősége ha elnyeri a bizalmamat, aztán 5 percre rá felhívom hogy kuurva nagy hülyeség és gyengeségből mondtam neki, felejtse el....

nagyon bolondul érzem magam

2014. okt. 9. 19:57
 12/18 A kérdező kommentje:

ha lesz rá időm megnézem!

Aki túd segítsen

2014. okt. 9. 19:58
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát keress egy normális lányt!


Vaagy: húzd meg a legjobb barátnőjét! Esetleg a húgát/nővérét.

2014. okt. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek tartod egyáltalán a kapcsolatot vele?

Ne hívd, ne keresd, tiltsd le, hogy ne láthasd a posztjait, sőt ha törlöd az a legjobb, mert rákattintva sem látod. Telefonszámát is töröld, ajándékot, képet ha van ilyen ízlés szerint dobd ki, vagy egy jól lezárt dobozban vidd le a pincébe. Digitális képeket tömörítsd össze, darabold fel a zip fájlt és rakd fel egy felhő tárhelybe. Így megmarad, de nézegetni nem tudod.

Ha találkoztok maximum köszönj, ne állj meg beszélni, akárhogyan kéri.


Nem olyan nehéz ez, gondolj bele! Megbántott, megalázott, porba tiport páros lábbal. Ne tévesszenek meg a kisírt szemek, ahhoz már késő. Gondolkodni kellett volna előbb, akkor most nem kellene szomorkodni.

Légy okos, és gondolj magadra csak és kizárólag! Hogyan szeretheted ezek után, fel nem foghatom, ebből a szempontból te hülyébb vagy, mint ő!

Zárd ki az életedből. Ha egy iskolába jártok, akkor is. Ne ézz rá, ne menj a közelébe, ha ő odamegy, akkor küldd el. Ha kérdi miért vagy bunkó, forgasd egy kicsit a tőrt: "Én legalább okkal vagyok bunkó, te viszont magadtól váltál r*banccá. Ilyen gyenge erkölcsű lányoknak pedig még csak a közelében sem szeretnék lenni, úgyhogy kérlek 5 méteren belül ne közelíts meg. Köszönöm!".

Ekkor majd bőg egy kicsit, te pedig erkölcsi győzelmed teljes tudatában arrébb mész és ügyet sem vetsz rá. Le fog szokni egy-két ilyen után a kapcsolatkeresésről.

2014. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Telefonszámát fejből tudom... 4 év után...

mindenét kidobtam, letíltottam....

2014. okt. 10. 10:03
 16/18 A kérdező kommentje:
Az erkölcsi győzelem nem nem csílapítja a bánatomat
2014. okt. 10. 10:04
 17/18 anonim ***** válasza:

Mosd le magadról a bűzét. Amíg rajtad van a szaga, addig em tehet semmit.


SZEXELJ MINÉL TÖBB LÁNNYAL, ÉS PRÓBÁLJ KI MINÉL TÖBB POZITÚRÁT, MIATT KORÁBBAN NEM CSINÁLTÁL!!!


Megszabadulsz tőle. Az emlékétől. Légy szabad!

2014. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ekkor majd bőg egy kicsit, te pedig erkölcsi győzelmed teljes tudatában arrébb mész és ügyet sem vetsz rá. Le fog szokni egy-két ilyen után a kapcsolatkeresésről."


Ez igaz. Agyonbasztattam, mikor már nagyon gyanúsan viselkedett és nem tudta elmodani kétszer ugyan azt a történetét, mert minden második szava hazugság volt. Máig eszembe jut néha. Szerettem és talán még mindíg nem felejtettem el teljesen. A mostani csajom gyönyörű ugyan, de csak jó vagyok hozzá, igazán tisztaszivvel nem szeretem. Nekem ő kell meg így is és talán jobb, hogy józan maradok. Ez talán igy fog maradni örökre.

Csak akkor agyalok, mikor ráérek. Ha le tudom magam foglalni, akkor eszembe se jutnak ezek a fasságok. Ezt javaslom neked is.

2014. dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!