Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy lány könnyen, akár fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány könnyen, akár fél órán belül ágyba bújik egy idegennel akivel akkor találkozott először és ezt teljesen normálisnak tartja, ebből kiindulva neki a szex csak egy szükség, akkor lehet fontos neki a megcsalás fogalma?

Figyelt kérdés
Szerintem egy ilyen lánynál, a szex párkapcsolaton belül nem egy olyan momentum ami belsőségesebbé teszi a kapcsolatot, nem egy nyitottság nyújtását jelenti a férfi irányába. Ebből kiindulva, egy ilyen lány könyebben is csal, mivel nincs szüksége érzelmekre, nem kell közelebb kerülnie valakihez, hogy lefeküdjön vele. Illetve, lehet egyáltalán számára fontos momentum a megcsalás? Úgy értem, ha a férfitól megkap mindent, szeretetet, törődést, de a férfi mondjuk félrelépne, akkor miért lehet zavaró számára, hiszen csak szex, amelyet ebből kiindulva az ő részéről sem egy nyitottság a másik fél felé. Ha az egyik részről úgymond erkölcstelen, akkor a másik részről miért lehetne erkölcsös? Ő a törődést keresi a párkapcsolatban, a szex bárkivel lehet. Nektek mi a véleményetek?

2014. nov. 5. 11:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Köszönöm miquel jogos meglátás. Életkor.

Tizenévesen "kapcsolatosdit játszunk". Mert ez történik.

(fontos állomás egyébként ekkor tanuljuk meg a "diákszerelmek" időszakában azt amire később építjük a családunkat.De ez közismert) Nem várom el egy 17 évestől, hogy értse mindazt amit mondok. Még egy 25-től sem, igazából senkitől sem.

Ez egy élethelyzet, amit átél az ember akkor és ott. Elötte nem tudja elképzelni. Ez olyan mint az ejtőernyős ugrás :DDD

Elméletben el lehet mondani mindent de gyökeresen más zuhanni 10e méterről :) Az érzést akkor érzed.

Annyit lehet tenni, hogy elmondod és lehetőleg eszébe jut melyik zsinórt kell meghúzni. És akkor nem töri össze magát. (válás,gyereke lehelyezési per, egzisztenciák családok mennek szét, vagyon megosztás, stb... Azért nem babra megy a játék.)

17 évesen még egyszerű azt mondani, hogy "szakítsunk". 25 évesen már már másképp éli meg. És 30+ évesen közös lakáshitellel 1-2-n.. gyerekkel meg aztán az "életébe kerül" az, hogy képese más szempontot is figyelembe venni, vagy reflexből borít asztalt "mert úgy kell" :)

2014. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Mert más dolog azt mondani, hogy hmm egy jó pasi ideje volna egyet szexelnem, jólesne, és megtörténik (tudatosság) és nagyon más amikor részegen megcsinálják egy buliban. (ostobaság) "


Egy részről igaz, viszont a fentebb ecsetelt kérdésben, mikor józanul, interneten előre megbeszéli egy idegennel és meg is teszi, azt is butaságnak nevezném. Nem tudhatja ki az, van e baja, nem e egy elmebeteg ember és kiszolgáltatja magát. Én ezt is butaságként tudnám felírni. Viszont a részegen bumm bele-nél is butaság és ara fogni, hogy ittas nem lehet, mindenki józanul kezd el inni.


Én pont olyan esetben voltam, mikor nem volt őszinteség, utólag kiderültek dolgok, ráadásul még akkor sem tisztelt meg, tagadott tovább és csak jópár hónap után lett elismerve. Itt is egy úgymond tisztességről lehet beszélni, hogy nem engedte, hogy az én döntésem legyen mit akarok.

2014. nov. 5. 15:55
 23/30 A kérdező kommentje:
Ja, kiegészíteném, hogy már összeköltözés volt és utána derültek ki véglegesre a dolgok, az sem egy egyszerű helyzet,mintha az ember csak úgymond "jár" egymással.
2014. nov. 5. 15:58
 24/30 anonim ***** válasza:

Az interneten ismerkedni (visszautalok) az ágyig vezető út egy lépése csak.

Ha valóban szexelni is akarnak, akkor úgy is találkozniuk kell.

Ez az elmebeteg baltás gyilkos, vagy olyan nemi beteg aki nem tudja magáról, hogy az írhat egy jó üzenetet, és meg is hívhat egy italra személyesen.

Az, hogy melyik a kezdő lépés az gyakorlatilag édes mindegy. Egy vadidegennel szexel, és ennek megvannak az ismert veszélyei. Nem kérdés.


Ami viszont nagyon nagy szégyen az az, hogy annak a 17 éves lánynak nekem kellett mondani, hogy ez így nem lesz jó, és nem az anyja/apja mondta el!!!


Ha ez viszont gebasz! Mert én szóltam neki, de előbb utóbb belefut valakibe aki meg nem fog. Akkor mi lesz?

2014. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Pontosan, de ez nem csak 17 évesekre, 20-22 évesekre is ugyanúgy igaz. Nekik is tisztában kellene már lenni a veszélyekkel. A gond ott van, hogy nincsenek. Utána nem is vizsgáltatják magukat, így tudnak terjeszteni betegségeket. Pl. Tegnap előtt mással volt, akinek baja volt, ma meg már valakit továbbfertőz és lehet éveken át, mert csak utána derül ki. Nekem volt felelősségtudatom, pedig őszintén engem sem világosítottak fel a szülők, de van akit felvilágosítanak, mégsem tartják. Relatív, nem midnenről a szülők tehetnek, van mikor a gyerek annyira értelmetlen és buta, hogy nincs mit tenni.
2014. nov. 5. 16:07
 26/30 anonim ***** válasza:

Hááát látod ez tény.

Nem tudok mindenki apukája lenni. De nem is akarok.

Azt tisztán látom, hogy meglett embereknek sem mondtak el alap dolgokat. Triviálisakat sem, hogy a férfi és női gondolkodás nem azonos. A viták helyből 70-80% -a megelőzhető lenne ha csak ezt az egyet figyelembe vennék. (szoktam ajánlani a pár-beszéd című könyvet nagyon hasznos olvasmány)



Az óvszer használat kötelező. Nem is kérdés.

De azt is hozzáteszem: manapság lényegesen jobb a helyzet mint annó volt (abban az erkölcsös világban amiről sokan hiszik, hogy húde erkölcsös volt) mert nincsen több félrekufirc mint akkor, de szifilisz járvány sincsen.

Feltéve, hogy betartja a szabályokat az aki így él, és ésszel éli a nemi életét.


De őszintén szólva amíg gyk-n olyan kérdést látok, hogy wc ülőkén összeszedett gombás fertőzés kezelése közben szabad e nemi életét élni, ott sok hozzátenni való nincsen :D

2014. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Annyi igaz a régiekből azért, hogy ennyire nem volt szabadgondolkodású. A tizenéves, vagy korai huszonéves lányok nem vadidegenekkel, hanem ismerősi körből voltak együtt valakivel. A megcsalás pontosan ugyan olyan volt régen is meg most is. Akkor is voltak k*rvák, most is vannak k*rvák.


Az óvszerrel kapcsolatban csak annyit, hogy az sem véd mindentől. Orális szex közben is számtalan betegség terjed. Ilyen például az AIDS is, ráadásul az óvszer sem 99%-os csak a terhesség ellen. Ezt viszont sajnos sokan nem tudják.

2014. nov. 5. 17:53
 28/30 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy mondod. 100% védekezést csak az aszpirin nyújt. (két térd közé kell szorítani :DDDDDDDDDD)


Ennek ellenére nincsenek szifilisz, kankó, és aids járványok.


Nincs új a paplan alatt :DDDDDDDD

2014. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Linda30 ***** válasza:
Nem értem mi a baj azzal ha egy lány igy tesz?nyilván nem egyedül teszi ezt,lehet megtetszett neki nagyon a pasi vagy férfi és komolyra fordul a kapcsolatuk,de az sem bűn ha csak azért teszi mert kielégitik.
2015. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Linda30 azt ne mond, hogy normális dolog, egy sosem látott és ismert emberrel, fél óra alatt ágyba menni.
2015. márc. 1. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!