Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak kihasznál?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú akivel régóta ismertük egymást, neki volt barátnője de nekem is csapta a szelet, jól kijöttünk viszont mint barátok mert vissza utasítottam ( a barátnője az én barátnőm is volt ) Aztán szakítottak, egy másik csaj ( nem miattam) miatt. MÉg nem járnak, viszint még mindig irogat nekem, tényleg nagyon jó barátok vagyunk, szeretem de nem szerelemből. És egyszer lefeküdtem vele. Gondolkozunk hogy ebből rendszer kellene, de nem tudom, mert még mindig ott az a másik csaj aki miatt szakítottak a baránőjével. De engem meg nem akar elfelejteni, meg foglalkozik velem, mert azon kívül beszélgetünk meg ilyenek. ( szórakozunk, rendezvényekre járunk). De akkor ez most kihasználás vagy nem?

2014. jún. 28. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sz*r ezt hallani,de jó vagy neki felesleges idő elcse**éshez..ha akarna valamit, rég melletted lenne, úgy mint a pasid!
2014. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van, hogy mikor ugye lefeküdtünk akkor már mondtuk egymásnak hogy nem lenne ebből párkapcsolat, csak ez. Mert én szeretem , csak nem szerelemből. Csak ennek olyan szerető feelingje van.
2014. jún. 28. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
ha te partner vagy ebben, akkor nem használ ki... nem kötelező vele lenned
2014. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2014. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az un. korrupt kapcsolat. Senki nem használ ki senkit csak mindenki rosszul jár.
2014. jún. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!