Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhesen, esküvő előtt néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen, esküvő előtt néhány héttel ezt találtam a gépen a böngészési előzmények között. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

[link]


Az tény, hogy a terhesség megvisel és nincs valami sok kedvem a szexhez. De akkor sem gondolnám, hogy megoldás lenne a problémára, hogy a "párom" elmegy kur.vázni.

Szerintetek megér egy beszélgetést a dolog, adjak lehetőséget rá hogy megmagyarázza, vagy lépjek le azonnal?



2014. dec. 1. 17:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen. Beszéljétek meg. Úgy is tagadni fogja, és kitalál majd valami magyarázatot. De kérdezd meg, és írd le ide nekünk mit mondott. De van egy rossz hírem. Ha nem most, akkor később fog elmenni ezekhez a szolgáltatókhoz.
2014. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%
Terhesen, esküvő előtt szerintem megér egy beszélgetést. Hisz együtt terveztétek a jövőt, és az első akadálynál mindketten megfutamodtok?
2014. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
28%

"adjak lehetőséget rá hogy megmagyarázza, vagy lépjek le azonnal?"

Mondja el már nekem valaki, hogy ki találta fel a női hormonokat. Mert sem anyámnak, sem pedig a nagymamámnak nem voltak még ilyenjei!

2014. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
32%
Azokra ne hallgass, akik csak a saját táborukat akarják erősíteni veled. Aggleányokra, elvált asszonyokra gondolok.
2014. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak simán nézegeti őket. Nem egy férfi ismerősöm sokszor nézegeti ezeket, de nem megy el kur.vázni.
2014. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom a testnyílásainak az átvizsgálásán már túl vagy.
2014. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
57%

3-as, köze nincs a hormonokhoz!

Nyilván egyébként is remek a kapcsolatuk, a gyerek lehet becsúszott, "kényszer" a házasság...stb.


Ha én találnék ilyesmit a gépen, fel se merülne bennem, hogy megcsalt. Nézelődni pedig szabad.

2014. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%

Nem néztem meg rendesen a feltöltött képedet DE!


Rendszeresen kapok spam üzeneteket különféle ku.król, masszázs ajánlatokról, sexshopokról, hasonlók...


Hidd el sosem regsiztráltam semmi ilyenre.


Van ami automatikus spam küldemény, szóval szerintem kérdezz először, de ne vádaskodj.

2014. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
71%
8-as: ez böngészési előzmények, nem e-mail spam.
2014. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Persze, én is tudom hogy le kell ülnöm vele beszélni. Csak akkorát csalódtam benne, mert olyan megértően viselkedett az elmúlt hónapokban, és én naivan még örültem is neki, hogy nem erőlteti a szexet, hanem elfogadja hogy nekem a terhesség alatt valamiért nem esik jól.

És erre kiderül, hogy egy nagy francot megértő, szimplán csak kur.vázik a hátam mögött.

2014. dec. 1. 17:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!