Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhesen, esküvő előtt néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen, esküvő előtt néhány héttel ezt találtam a gépen a böngészési előzmények között. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

[link]


Az tény, hogy a terhesség megvisel és nincs valami sok kedvem a szexhez. De akkor sem gondolnám, hogy megoldás lenne a problémára, hogy a "párom" elmegy kur.vázni.

Szerintetek megér egy beszélgetést a dolog, adjak lehetőséget rá hogy megmagyarázza, vagy lépjek le azonnal?



2014. dec. 1. 17:42
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
53%
Azért mert valaki masszázsra jár az nem azt jelenti hogy k.vázik te hisztis p.csa. Egy férfinak akkor is szüksége van a testiségre ha neked nincs. Ne legyünk már olyan elhivalkodottak hogy egyből ilyennel vádoljuk meg azt aki el akar venni. Attól még mert neked szar akkor neki is legyen az és akkor te boldog leszel? Ilyen gondolkodással az összes terhes nőt elhagynák. Fel kéne nőni és nem a sz.rt kavarni. Ha nem is szexelsz vele akkor van más módja is hogy kielégüljön, hidd el hogy nagyon sokat nyom...
2015. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
75%
Lelépni, terhesen csak mert találtál valamit az előzményekben, felelős szülői magatartásra vall, gratulálok!
2015. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
77%
Először is megértem a féltékenységed, a játékszabályok két ember között tiszták kellenek legyenek., Ha valaki lehurrog hogy "ki akarod sajátítani" az max az ő életére lesz igaz, de én és a párom sem örülne ha más osztozkodna rajtunk. Tehát kisajátítjuk vagy szebb szóval egymásért élünk csak. Bár az meggondolatlan kirohanás hogy lelépj azonnal, mert egy beszélgetést nyilván megér a dolog. A chrome-os dolog is igaz, mivel én több gépen is dolgozom és mindenhova betudom "hívni" az elmentett dolgaimat és előzményeket nem kell ahhoz egy gépen lennie, de a sok "gépnetzseni" azért okoskodik :D
2015. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Sajnos a keoet nem tudtam megnyitni, de egy beszelgetest mindenkepp meger, lehet hogy csak kivancsisagbol nezegeti.
2020. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!