Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Terhesen, esküvő előtt néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen, esküvő előtt néhány héttel ezt találtam a gépen a böngészési előzmények között. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

[link]


Az tény, hogy a terhesség megvisel és nincs valami sok kedvem a szexhez. De akkor sem gondolnám, hogy megoldás lenne a problémára, hogy a "párom" elmegy kur.vázni.

Szerintetek megér egy beszélgetést a dolog, adjak lehetőséget rá hogy megmagyarázza, vagy lépjek le azonnal?



2014. dec. 1. 17:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem közvetlenül a témához kapcsolódik, de 11 ablak megnyitva, és ebből fele férfitéma, fele meg női?
2014. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

A kalap, amit kinéztél, olyan, mint egy méhészkalap, ne vedd meg.

[link]

2014. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
54%
Én is nézegetem a prostikat. Sőt a múltkor a párommal együtt néztük végig, hogy melyikünk melyiket "hívná". Pedig Ő nem is terhes. Ha nincs egyértelmű bizonyítékod arra, hogy el is ment hozzá és nem csak masszíroztatott akkor bizony Te vagy a féltékeny hárpia.
2014. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

"Amit még nem értek, de nagyon.


A masszázs előzmény 16:44 az utolsó, 16:51-kor pedig már tüllök kalap és esküvői frizura. Kétlem, hogy ezt egy pasi nézte volna. Vagy előtted 5 perccel még a párod volt a gépnél?"


Jesszus. Hallottatok már a google fiókról? Ha belépsz a gmailedbe, és belépve is maradsz, akkor az összes általad használt gépen lévő előzményeket láthatod a böngésződben, feltéve hogy google chrome-ot használsz. Ő a munkahelyén vígan nézegette a rib.ancokat, mindezt chrome-ban, én pedig az itthoni gépen szintén chrome-ban kerestem azt a ro.hadt esküvői kalapot. Az előzmények meg mindkét gépen megjelennek.

2014. dec. 1. 18:32
 35/44 anonim ***** válasza:
76%

Írásod alapján idegesítő egy hárpiának tűnsz!

Hagyd el nyugodtan, jobb is lesz neki egyedül mint egy olyannal aki kutat más személyes dolgai között.

Az ilyeneket úgy felrúgnám műholdnak.

2014. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
50%

#34:


Így már értem.

(Csak megjegyzem, nem a Gmailbe kell belépni, hanem a Chrome-ba a Google accounttal.)


Mindenképpen beszéld meg vele, hogy mi volt ez.

2014. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
6%
#35: Nem a személyes dolgai között kutakodott, hanem közös a gépük otthon.
2014. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
25%
A kerdezonek nagyon is igaza van. Miert kell mas noket nezegetni? Legyen egesz eletebe a felesege az egyetlen no .
2014. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
63%
#38: Klassz dolog ha birtokolni akarsz valakit, eldönteni mit nézhet és/vagy gondolhat, csak azt nem párkapcsolatnak hívják.
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező olyan privátot írt, hogy még a csillagozás ellenére is kidobta az automata trágárság szűrő! Ennek tudatában vegyétek őt komolyan.
2014. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!