Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve vagyok se veled se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok se veled se nélküled "kapcsolatban" egy sráccal, akinek közben barátnője volt, más nőkkel kavart, szart a fejemre újból és újból, stb. stb. Miért ragaszkodom ennyire? Hogy szabaduljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok kilépni ebből az egészből, egyfajta függés alakult ki bennem annak ellenére, hogy nem üres az életem, és sokan vannak, akik szeretnek. A függést szerintem ő is pontosan jól érzi, és ki is használja a végletekig. Hogyan szabadulhatnék meg ettől az érzéstől?
2009. szept. 9. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hátha neked jó eza megalázó, kihazsnáló szerep....ha nemlenne jó, és felismernéd teis a szitut, már rég léptél volna
2009. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még szereted ennyi. Irj egy lapra egy gyülöllek c. levelet és szard le nagyivben a srácot : D ha akarod elisküldhetedneki de feszültségnek jo levezető. Nemérdemel meg téged :) és ezt teis tudod. ne sajnáltasd magad. ERŐS ÉS FÜGGETLEN NŐ VAGY. :D
2009. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most te szarj a fejére!!!Ha tesz valamit ennek megszüntetése érdekében akkor lehet komolyabban érdekled.

De a lényeg,hogy akkor se dőlj be elsőre és szépen mond meg,hogy figyelj öcskös eddig más kellett?!Hát akkor legyen ez így,engem meg felejts el.Nem vagyok én a kapcád te szerencsétlen...De ezt így:D

Hidd el...Ha valaha is fontos voltál neki,elgondolkodik..Keményen...Irányíts te és ne ő.

2009. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!