Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam barátnőmnek hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
6 hónapja nyáron egy ottalvós bulin ganajrészeg állapotomban megcsaltam barátnőmet egy másik lánnyal és ezt sajnos akkor nem mondtam el neki.. Úgy voltam vele hogy úgy sem jelentett semmit és úgysem fogja megtudni, valamint komolyan is gondoljuk a kapcsolatunkat. Ám pont ezért gyötör a bűntudat hogy titkolom ezt előle (nem mintha bármit sejtene), de elmondani nem merem neki, mert félek hogy elhagyna (amit persze megérdemelnék). Ti mit csinálnátok a helyemben?

2015. jan. 8. 00:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

18-19-20 egy személy voltam, csak kicsit bepiáltam ;)

Leges legjobbakat!

2015. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ja még annyit a 18-as számú kommentemre, hogy tudom ,ha ő esemesezgetett volna egy csávóval instant megbocsátottam volna neki, csak annyi lett volna ennek a "feltéltele" inkább kulcsa, hogy megbeszéljük, miért volt :)


ennyi.

mindig mindent meg kell beszélni. tényleg mindenre ez a megoldás. ezért vagyok ennyire magambaszorult zárkózott nemtommi. még magammal sem vagyok őszinte

2015. jan. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#20 5 év? Jó neked.

Nekem a 16 éves házasságom, gyerekekkel, csak azért, mert még mindig hazudozik, és a mai napig nem tudom pontosan, hogy hányszor kikkel csalt meg, és volt előttem. Pedig alapvetően meg tudnám emészteni.

2015. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha ez annyira tehernek érzed, akkor vezekeld le világi módon úgy, hogy barátnődet valamikor megleped valami különleges programmal vagy ajándékkal, jótékonyságra is költhetsz.
2015. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
30%
De egy seggarc vagy, 1000x jobbat érdemel nálad...
2015. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
MONNNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDD EEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
2015. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 piriiiii ***** válasza:
Kérdező, ne higgy a 26-osnak! Még a neve is fura...
2015. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Annyit legalább megérdemel a barátnőd, hogy tudja, te megcsaltad őt. Ráadásul egyértelműen te is elakarod valamennyire mondani neki, különben nem lenne bűntudatod amiatt, hogy eddig eltitkoltad ezt előtte.
2015. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
#17 Azért bízok benne, hogy az "utolsót" nem gondolod komolyan... Még fiatal vagy előtted az élet. A barátnőd részéről, 2-3 évente egyel minimum számolhatsz....
2015. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
18%

most minek akarjátok tönkre tenni a kapcsolatát??

és milyen teherről beszélsz temeg?

Tanuljatok Adytól. Nem tetszettek neki a régi versei, ezért letagadta mindet. "Nem én írtam". kész!

nem kell bíróság elé állnod, soha senki nem kérdezi meg se semmi. nem történt semmi, csak kipróbáltad mással jobb lenne-e. nem volt jobb. pont kész téma lezárva :)

2015. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!