Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom tette. Rám, hárul...

A barátom tette. Rám, hárul felelősség? Csak komoly válaszokat!

Figyelt kérdés
A barátom a régi telefonjával betörte véletlenül az egyik autó első lámpájának az üvegét. Én is ott voltam és engem is láttak. de nem én tettem. a kocsi riasztólya nem szólalt meg. Elszaladtunk mert annyira megijedtünk és nem merem elmondani otthon, pedi tudom hogy az lenne a legjobb. És így ha neadj Isten fizetni kéne akkor nekik kell fizetni igaz?

2014. ápr. 7. 14:28
 1/2 anonim válasza:
Véletlenül nem törik be egy lámpának az üvege, azért erős az. Ha valaki direkt odadobja a telefonját, direkt beleüt, akkor meg igenis az ő felelőssége, neked ehhez nincs közös, bár lehetett volna annyi eszed, hogy megállítsd.
2014. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem tudhattuk hogy oda fog menni a telefon :( . Én tettem volna azellen hogy betörjön és miven magasra repült így gondolom volt akkora ereje. repült kb 10-20 métert felfelé de lehet h nincs annyi de szerintem kb 10 lehetett.
2014. ápr. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!