Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon furán viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon furán viselkedik mostanában és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Mostanáig mindig vidám volt, mosolygós jókedvű volt. Munkát keres, sokat van otthon, de még nem sikerült találnia egyet. Jár interjúkra de nem őt választják pedig értelmes csaj nagyon. Újabban sokat piszkál, belém köt, láthatóan nincs megelégedve semmivel, nem tud örülni semminek sem. Azt mondja, hogy rossz kedvű a munka miatt, nem engem nem szeret. De ha szeretne engem, nem kéne boldognak lennie, ha találkozunk? Arra is gondoltam már hogy ez egy kifogás a részéről hogy lassan el fog hagyni érezzem a vesztem.
2013. dec. 5. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori sikertelenség frusztrálja, idegesiti,az önértékelését rontja. Nem véletlenül mondás, hogy "a munka nemesit".

Ráadásul szétcsapja a napi életet, céltalanság, lustaság lesz abból, ha nincsen fixen beprogramozott teendő. (munkába járás)

2013. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zotanbro ***** válasza:
100%
elegge lehangolo tud lenni ha probalkozol es nem jon ossze semmi. segits neki munkahoz jutni.
2013. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak frusztrált, mert nem talál munkát. Gyakran van visszautasítva => sikertelenség => rossz kedv. Ilyen egyszerű szerintem.
2013. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ki tudja mi az ok?


két nőt is láttam a környezetemben pár hónapja, aki így változott (volt munkájuk), és mindkettő munkatárssal kavart. csak a hangulatváltás jelezte

2013. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!