Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarda kérdése:

Vajon megcsal? Nagyon el vagyok keseredve a párom miatt, nem tudom mitévő legyek.

Figyelt kérdés

8 évnyi együtt járás,4 évnyi együtt élés után megjelent a zöld szemű szörny! Kb egy éve teljesen véletlenül a telefonján az internet böngészőt megnyitva egy ismeretlennel való beszélgetés nyílt meg, ahol a páromat "édes szerelmemnek" szólított egy számomra tök ismeretlen pasi. Pár hét durcizás után, annyit sikerült kicsikarnom belőle, hogy valóban történt levelezgetés, de semmi komoly. Igaz, az üzenetek törölve lettek, sajnos (? ) elsőre annyira megdöbbentem, nem olvastam végig az üzenetet, így elhittem neki. Gondoltam csak egy ártalmatlan kis flörtről lehet szó. Aztán nem olyan rég feltűnt, hogy egy másik pasi, akit én is ismerek jól, elég gyakran írogat neki, és a párom nagyon jól elcsetelget vele. Ugyanabba a városba járnak dolgozni, reggel is és este is ugyanazon az útvonalon járnak haza, de külön autóval.

Az utóbbi időben megnövekedtek a túlóráinak a száma. Aztán egyik este viszonylag későn jöttem haza, és útközben szembetalálkoztam a pasival, aki a munkaidejéhez képest szintén későn ért haza. Hívom a párom, merre van, mondja most ért haza éppen. Mennyire gyanús ez szerintetek? Valahányszor megemlítem a pasi nevét, csak úgy nagy általánosságban, hiszen ismerjük mindketten, eléggé zavarba szokott jönni. A szexuális életünk egy nagy rakás szar, alig vagyunk együtt, ugyanakkor mégsem viselkedik velem ellenségesen. Szerintetek összeszűri a levet a pasival, vagy csak készül rá? De miért nem állnak ki ilyenkor az emberek a másik elé, hogy őszintén megbeszéljék a problémákat, ha vannak? Köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat!



2015. jan. 30. 09:29
1 2
 1/16 ATTILLA123 ***** válasza:
Szia. Valószínű,hogy megcsal, mert lehet rádunt vagy nem figyeltél rá eléggé és vágyott az újra.
2015. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
A túlórákkal a fizetése is növekszik ?
2015. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a helyedben én is gyanakodnék ... miért nem áll eléd? talán mert a szeretet megmaradt benn irántad, azonban a vágyainak nem tud parancsolni
2015. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Itt már én is eléggé kételkednék. Valahogy betrükközném, amiből talán kiderülhetne. Nem mondom hogy egyszerű dolog...
2015. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben jártam. 100% hogy megcsal
2015. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Noren, a fizetése fix.
2015. jan. 30. 09:47
 7/16 A kérdező kommentje:
KecskeLovas valami ötlet? Agyalok rajta én is, hogyan tudnám csőbe húzni, de ilyenkor nehéz higgadtan gondolkozni bármin is.
2015. jan. 30. 09:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos, hogy megcsal.


Amikor először az "édes szerelmemes" üzenetet találtad nála, miért nem dobtad ki? Neked ez nem elég szakító-ok? Fordított helyzetben ő dobott volna téged simán, te meg bepucsítasz neki?


Nem csak, hogy megcsal téged, hanem teljesen uralkodik is feletted, hülye papucsnak néz, egy szolgának, akivel mindent megtehet.


Vagy dobd ki, vagy szívasd meg (csald meg te is, de látványosan, stb.).

2015. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy akkor lehetett volna, és kellett volna lépni.
2015. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ma már nagyon könnyű gps alapján lekövetni az autót, ha végképp elkeseredett vagy.
2015. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!