Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarda kérdése:

Vajon megcsal? Nagyon el vagyok keseredve a párom miatt, nem tudom mitévő legyek.

Figyelt kérdés

8 évnyi együtt járás,4 évnyi együtt élés után megjelent a zöld szemű szörny! Kb egy éve teljesen véletlenül a telefonján az internet böngészőt megnyitva egy ismeretlennel való beszélgetés nyílt meg, ahol a páromat "édes szerelmemnek" szólított egy számomra tök ismeretlen pasi. Pár hét durcizás után, annyit sikerült kicsikarnom belőle, hogy valóban történt levelezgetés, de semmi komoly. Igaz, az üzenetek törölve lettek, sajnos (? ) elsőre annyira megdöbbentem, nem olvastam végig az üzenetet, így elhittem neki. Gondoltam csak egy ártalmatlan kis flörtről lehet szó. Aztán nem olyan rég feltűnt, hogy egy másik pasi, akit én is ismerek jól, elég gyakran írogat neki, és a párom nagyon jól elcsetelget vele. Ugyanabba a városba járnak dolgozni, reggel is és este is ugyanazon az útvonalon járnak haza, de külön autóval.

Az utóbbi időben megnövekedtek a túlóráinak a száma. Aztán egyik este viszonylag későn jöttem haza, és útközben szembetalálkoztam a pasival, aki a munkaidejéhez képest szintén későn ért haza. Hívom a párom, merre van, mondja most ért haza éppen. Mennyire gyanús ez szerintetek? Valahányszor megemlítem a pasi nevét, csak úgy nagy általánosságban, hiszen ismerjük mindketten, eléggé zavarba szokott jönni. A szexuális életünk egy nagy rakás szar, alig vagyunk együtt, ugyanakkor mégsem viselkedik velem ellenségesen. Szerintetek összeszűri a levet a pasival, vagy csak készül rá? De miért nem állnak ki ilyenkor az emberek a másik elé, hogy őszintén megbeszéljék a problémákat, ha vannak? Köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat!



2015. jan. 30. 09:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tegyel gps-t a telefonjara. Vagy telepits az otthonodba a mobilodrol nezheto kamerat. Elore mondd meg, h tuloraznod kell es csak .......-re ersz haza. Addig figyelgesd a kamerat. A telefonja a nem tudsz belenezni? Az a baj, hogy a no letagadna a csalast. En a szerrlmem szonal kirugtam volna kerdes nelkul. Keszits kepeket roluk es luldd el postan a nodnek egy idegen neveben, h fizessen vsgy elkoldod magad ak a kepeket. N
2015. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen megcsal, mert minden nő k urva.

Valószínűleg a másik pasi gazdagabb, innentől kezdve te egy szar vagy a szemében.

Kérdezz rá a város legforgalmasabb pontján, vágd pofán, majd köod le!

2015. jan. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Figyelj, ha van félretett pénzed, van egy nagyon jó ötletem.

Ha Pesti vagy(szerintem vidéken is van ilyen, de inkább Pesten), vannak jó magánnyomozói irodák. Nagyon hülyeségnek hangzik, de ők szakemberek, nem kerülhet olyan sokba, bár én még nem kértem segítségüket. Viszont a legjobb barátnőmmel ugyan ez volt, csak őt nyilván a pasija csalta meg. És úgy lebuktatták a magánnyomozók, égett a képéről a bőr a pasinak, a csajnak is ezerrel. Ennél jobb lebuktatós módszer nincs :)

És a barátnőd miatt ne csüggedj, szerintem 100% hogy megcsal, de majd írd meg hogy mi lett! Nem ér meg ennyit egy csaj, ha megcsal téged, akinek gondolom ez meg sem fordult a fejében. Szánalmasak az ilyenek, szörnyű. Kitartást!

2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Ha hiszed, ha nem, már ez is megfordult a fejemben. Mivel megyeszékhelyen dolgozik, talán nem is lenne annyira lehetetlen. Köszi a biztatást! :-)
2015. febr. 4. 08:59
 15/16 anonim ***** válasza:
én már dolgoztattam magánnyomozóval más jellegű ügyben, de valaki megfigyelésére ... eredménytelen volt, és így került 200 ezerbe ... ér neked annyit a dolog?
2015. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ne játszmázz, kérdező. Mondd meg neki nyíltan, hogy úgy érzed, szeretője van, és azért szakítani akarsz vele. Szedje a holmiját, és lépjen.
2015. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!