Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ferfiak miert csaljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert csaljak meg azt a not, akit igazan szeretnek?

Figyelt kérdés
karacsonykor megkerte a kezem,megis mas nokkel levelezik.Sirt..konyorgott hogy bocsassak meg,nem fog tobbe elofordulni.Egyebkemt tenyleg erzem,hogy szeret,csak nem ertem miert kockaztatja a kapcsolatunkat.Elsosorban ferfiak valaszat varom.Koszonom

2015. febr. 6. 00:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A pacákod nem normális már bocs, de te se lehetsz teljesen a helyzet magaslatán, ha ilyen sültbolondot fogsz ki.
2015. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mar lassan ott tartok,hogy az eg vilagon senkiben nem bizok meg...nagyon nagyon szomoru vagyok...es iszonyat csalodott
2015. febr. 6. 00:50
 13/24 A kérdező kommentje:
tenyleg hulye vagyok...hogy egy ilyen mellett kitartok....csak hat azt hittem normalis....es ez derult ki
2015. febr. 6. 00:51
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha flörtöl másokkal az még nem gond.


De hogy öngyilkossággal is fenyegetőzik! Ilyet kamaszokról hallottam utoljára... Ez beteg! De te sem vagy jobb, ha ez kell neked!

2015. febr. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
És a nők miért csalják meg a férfit akit szeretnek?Ők se jobbak!!!
2015. febr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 GipszI ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal. Nem szeret 'igazan' ha massal ismerkedik...
2015. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Sír, meg könyörög, meg megkéri a kezed..mert szeretik a biztos egyet maguk mellett tudni...ne csak kalandok legyenek..ez nem jelenti azt, hogy igazán szeretik...sőt
2015. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hadd szóljak védőügyvédként a barátod mellett. Csak azért, mert mindenki szapulja, és ezt így nem tartom igazságosnak.

Először is tudni kell, hogy az otthontól való távolság a legerősebb afrodiziákum. Ennek okát még nem sikerült megfejteni, de tény, hogy ha nagyobb távolságra kerül valaki, mindjárt beindulnak a magszóró ösztönök. (Elég, ha csak egy többnapos iskolai kirándulásra gondolsz.)

Aztán meg olyan is van, hogy az első igazán komoly kapcsolat kapujában egy percre visszaretten a férfi. Hirtelen rádöbben, hogy révbe ért ugyan, de ez a rév egyúttal csapda is, és valaminek a végét jelenti. A gondtalan, felelőtlen ifjúkor végét. Most már elszámolással tartozik minden tettével, minden tervével, minden gondolatával.

Felmerülhet továbbá emlékezetében a régi hódítások íze, a vadászatok izgalma, amikben most már soha többé nem lehet része. És még egyszer utoljára érezni akarja ezt az izgalmat, és meg akar bizonyosodni róla, hogy nem azért nem lesz ezekben része többé, mert elveszítette a csáberejét, hanem azért, mert ő így döntött.

Szóval lássuk be, tisztelt esküdtszék, hogy a férfi utódnemzésre termett, s neki nem olyan természetes dolog igába hajtani a fejét.

2015. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Miquel,

Akkor ne is akarjon eljegyzést, meg egyáltalán komoly kapcsolatot. Legyen annyi gerince, hogy bevallja, hogy neki ez még korai, nem akar még elköteleződni. Nem azzal van a baj, hogy hajtja az ösztön, hanem hogy féreg módjára hazudozik, csal.

2015. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Látom nem érted, utolsó. A fickó szerelmes! És csapdában van. Nem akarja elveszíteni kérdezőt, csak még vergődik egy kicsit. Egyébként szinte kizárt, hogy megcsalja, ezek csak szárnypróbálgatások.
2015. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!