Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ferfiak miert csaljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak miert csaljak meg azt a not, akit igazan szeretnek?

Figyelt kérdés
karacsonykor megkerte a kezem,megis mas nokkel levelezik.Sirt..konyorgott hogy bocsassak meg,nem fog tobbe elofordulni.Egyebkemt tenyleg erzem,hogy szeret,csak nem ertem miert kockaztatja a kapcsolatunkat.Elsosorban ferfiak valaszat varom.Koszonom

2015. febr. 6. 00:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmondjatok a véleményeteket. Őszinték a valaszaitok. Nagyon nem vagyok rendben lelkileg.
2015. febr. 8. 15:31
 22/24 anonim ***** válasza:
hát én annyit szólnék Miquel írásához, h én pl. jó sok km-re voltam attól a csajtól, akit szerettem, és egy csajra se tudtam úgy nézni, h de meghúznám, mintha arra az időre, míg hazajöttem, impotens lettem volna kb. :D És nem vittük túlzásba a találkozásokat se. Most már vége, és más csajjal kell folytatnom ezt a dolgot, mert sztem így normális, h nem verjük át a párunkat.
2015. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez így korrekt, kedves utolsó. Én magam sem helyeslem a kérdésben szereplő fiú viselkedését, csak az esetleges mentő körülményekre próbáltam rávilágítani.
2015. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A levelezest en amugy nem tartom gaznak, csak ha mondjuk olyan a hangvetele folyamatosan, h latszik rajta, h vadaszni akar. En meg egy gyors talitol se tartanek, ha megbizhato a parom. Na akkor ezzel most en is vedtem a pasit, de mondjuk sok dologgal kapcsolatosan nem lehet, mert a fenyegetes az eleg durva sztem.
2015. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!