Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van régóta párom, a hétköznapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van régóta párom, a hétköznapokba jól megvagyunk de sajna sok minden egyre kevésbé működik, sok minden zavar, egy-két fontos dologba a jövőt illetően mások az elképzeléseink. Szakítani szeretnék, de miért nem megy?

Figyelt kérdés
S szexet sem kívánom már úgy vele..amúgy jól kijövünk nem veszekszünk jól elvagyunk de vannak dolgok amibe most látok világosan hogy nem jó..dolgozik nem lusta ember de otthon sok mindenben szólni kell neki hogy csinálja meg ami az ő dolga ami szerintem nem jó .ez épp olyan hogy ő szólna rám hogy főzzek már... akkor a jövőt illetően is kissé mások az elképzeléseink..én néha azt érzem hogy még élni szeretnék nem leragadni főleg ha már ilyeneket érzek...23 éves vagyok ..jó pár éve együt vagyunk már és nem tudom ebből még később mi lenne, nem akarom azt hogy esetleg gyerek stb és utána döbbenek rá hogy ez így nem jó...de miért nem megy már akkor a szakítás? mindig meghátrálok :(

2015. febr. 2. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alapjába véve, hogy otthon lusta, ha jól értelmeztem, nem szakító ok.

Mások a terveitek a jövőre nézve.Mennyire ? Együtt nem lehet megvalósitani mind a kettőt?

Én pl.szeretnék külföldön élni, de a barátom egy idegen nyelvet sem beszél, így miatta erről egyelőre lemondtam.

Nem kívánod vele a szexet. Fel kéne dobni valamivel az együttléteiteket.

Ja,és beszélned kéne vele,ha nem érzed jól magad így a kapcsolatban.


Ha nem tudjátok megoldani a problémákat,akkor nincs miről beszélni szerintem.

Neked ez így nem jó. Akkor meg szakíts.de előbb meg kéne próbálni megoldani a dolgokat.


21N

2015. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltem erről már vele..de mindig csak egy darabig változik minden sajnos...és nem tudom hoogy boldog leszek e vele teljesen valaha
2015. febr. 2. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én 1 évig "szenvedtem" barátommal, mire minden jó lett.

Én is sokszor gondoltam rá, hogy lehet véget kéne a kapcsolatnak vetni,sokat veszekedtünk, mert csomó mindenrôl mi is másképp gondolkodtunk.

De már jó ideje minden simán megy,meg tudtuk oldani.

Hát nem konnyu a helyzeted,tudom.


Gondold át, hogy szereted-e annyira,hogy belefektess még plusz energiát.

Nekem megérte. :)

Kitartast

2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de sajna én magam sem tudom hogy szeretem e annyira, hogy mindig küszködjek ...
2015. febr. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!