Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem elég 1 ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég 1 ilyen lány neki, ha az valóban normális?

Figyelt kérdés

Miért kell egy 24 éves srácnak mindig más nőt (ráadásul a város kis hírhedt legnagyobb rib...-it) meg...., ha van neki egy állandó, aki valóban normális, kedves, megad neki mindent, külsőleg is szép, kedves arcú, csinos, tanult, nagyon jó munkahelye van, házias, igyekvő lányról van szó. Miért nem tisztel és becsül meg egy ilyen lányt? A srác is tanult, szintén jó munkahelyen van, kicsit gyerekes arcú, néha a viselkedése is (kifelé mutogató, kétszínű, nagy arca van alkalmanként), de vannak normális pillanatai, viszont sokat bulizik, és még nem volt normális tartós kapcsolata az életben csak összejárások, meg egy komoly is csak 2-3 hónapig, mert dobták mindig a srácot. A facebook előtt van állandóan, jelölget lányokat (nagyvilági úri csajokat keresi holott inkább megbecsülné amíg van neki mit), de általában le se sza..ják őt. A lányt kerülgetik azért páran, de elheseget másokat mondván hogy van valakije. A lány háta mögött volt már egy-két húzása, és jobb lenne ha tudna róla. Mások örülnének ha ilyen lány jutna nekik, nem pedig kihasználnák.


A környezetemben van ilyen pár és engem bosszant kicsit, hogy nem lehet megbecsülni ennyire valakit, aki ennyire értelmes odaadó és figyelmes. Nem tűnik egy buta naiv lánynak, de nem értem, hogy Nem látja hogy mit csinál a háta mögött vagy tudja csak ennyire nem érdekelné? Mi a véleményetek erről a szituációról?



2014. szept. 21. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nőként sajnos én is nagyon sokat ettem ezen a témán magam. Sok idő és vivódás után jöttem rá, hogy ez beléjük van sajnos kódolva és ez ugyanigy van akár a 35 éves pasi/srácokkal is. Csupán a hormonok hajtják őket és főleg az ilyenek keresik amúgy a nagyon naiv csajokat, akik nem veszik észre, ha ők félrelépnek, mindent elfogadnak és mindenre bólogatnak, s igy persze tönkre teszik önmagukat.

Valaki azt mondta nekem nemrég, hogy mindig is voltak olyan pasik, akik egyszerűen nem valóak komoly kapcsolatba-házasságokba, csupán folyton sodródnak a társadalom szélén, ebből a szempontból.

Egy okos nőnek inkább egy sokkal nyugisabb, nem éppen szexakrobata pasit érdemes keresnie ... hosszú távra. Az ilyen tipus mindig is meg fogja becsülni és ez kölcsönös lesz. 28 L

2014. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neki tényleg más típusú emberre lenne szüksége. Ez a fickó egy érzelmi nulla luzer. Csak egy biztos pont kell neki és még szépen fogalmaztam. Ha elmondanám gané lennék?
2014. szept. 21. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nem nőtt fel. A házias csaj nem a nője, hanem az anyja, a riba.ncok pedig a női.


Nem valószínű, hogy fel fog nőni.

2014. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!