Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem jóvá? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem jóvá? Félek, hogy azt hiszi megcsaltam, pedig csak egy nap kikapcsolódásra vágytam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hét nagyon nehéz volt, hétvégére már teljesen kikészültem, a barátom is tehet róla, de sok probléma összejött. Szükségem volt egy kis kikapcsolódásra, egy napra, hogy ne beszéljünk, nagyon ki voltam már készülve!

Jó volt, mert egyik ismerősöm pont aznapra szervezett egy filmezős programot, összejött rá egy kis társaság (4 fő), egész éjszaka filmeztünk. A telefonomat itthon hagytam kikapcsolva - nem akartam, hogy a barátom keressen. Meg is írtam neki, hogy nem leszek aznap elérhető. Előre szóltam neki! Nem tudom nézte-e azt az üzenetemet.

Addig mindennap beszéltünk, ő keresett. Elmondtam neki másnap az apró-cseprő dolgok között, hogy mi volt. Tegnap nem tudtunk beszélni, mert rossz volt a net (nem volt áram). Ma meg ráírtam, meg sem nézte! (pedig fenn van ma kb egész nap, mindig meg szokta azonnal nézni és utána telefonálunk) (Persze majd találkozunk, amikor tudunk, de most éppen nem tudunk - hosszú sztori.)

Félek, hogy azt hiszi, hogy megcsaltam és ezért hanyagol vagy éppen visszavág. Mit tegyek, hogy ezt jóvá tegyem? És ne gondolja azt, hogy megcsaltam?



2015. febr. 24. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne kombinálj, hanem majd beszélj vele.

De ne erőltesd, legyél normális.

2015. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!