Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viszonyít folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viszonyít folyamatosan a pasijához?

Figyelt kérdés

Van egy lány és bár nagyon tetszik, többször is kiderült hogy nekünk nem megy. Ő is azt mondta hogy köztünk nem lesz semmi olyan csak barátság. De valahányszor találkoztunk mindig feljött a palija és mindig a pasival állított szembe.

Pl.: áhhh ő vele ezt nem lehet csinálni, vele ebben a helyzetben csak jobban paráznék te megnyugtatsz, te jobban bízol magadban, te sokkal viccesebb vagy neki nincs humora, ha balhéznátok valószínűleg ő maradna alul, stb..


2015. jan. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fordított helyzet lenne, és őt magasztalná helyetted, akkor azt mondanám, hogy féltékennyé szeretne téged tenni. (hozzáteszem elég gyerekes húzás) Nem egy határozott lányról van szó, de a leírtak alapján nem véletlenül mondogatja ezeket, szerintem tetszel neki, és vár valami komolyabb előrelépést kettőtöket illetően. Ha pedig tényleg nem akar tőled semmit, akkor lehetséges, hogy csak hülyít.
2015. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A másodiknak több értelme lenne de akk nagyon szarul csinálja :D
2015. jan. 13. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem elég érett még.. :) Így nem tudja kezelni az adott szitut. De ha tényleg hülyíteni szeretne (azt pedig neked kell kideríteni) akkor azért tedd helyre a dolgokat, s ne hagyd magad.
2015. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:

Előrelépés? Neem.:) Ez tipikus "van egy tökéletes barátzónás pasi barátom, aki mindenben jó lenne, de nem lehet a pasim pont ezért." Ellenben a pasimmal sok a bajom, de ez jó nekem, ezt megérdemlem, vagy a pasi nem törődik velem eléggé ezért ő kell nekem, nem pedig az aki lesi minden kívánságom (szintén nagyon tipikus ebben a korban). Ellenben azzal, hogy szidhatom ezt a pasim a pasi-csakbarátomnak, az már szinte olyan mintha érzelmileg megcsalnám a barátom, tehát bármennyire is lenéz, leszar, megaláz engem, kiegyenlítem ezzel a számlát.

Valami ilyesmi szokott lenni, a logikát mögötte soha nem fogom érteni, de biztonságot ad a lányoknak egy tökéletes pasi képe, akivel tökéletes lenne a kapcsolatuk (szerintük), de mégse mennek bele, mert sokkal jobb úgy, ha nem kapják meg és nem jönnek rá, hogy mégse tökéletes, bőven elég nekik a lehetőség, és inkább maradnak a bunkóval, mert valami logika alapján az jobb (nem ér nagy veszteség, nem csalódok benne akkorát? nem tudom..)


És nem sértődöttségből írom, szerencsére sose voltam ilyen helyzetbe, Neked is azt tudom tanácsolni, hogy húzz el a francba. Hagyd ott egy az egyben, ne Te legyél az a támasz, aki segít egyben tartani a kapcsolatát a bunkó pasikkal, ha ilyen nőt találsz felállsz és továbbsétálsz. Úgy mondjuk 5/1-szer előfordul, hogy kattan valami a lánynál és nem akar elveszíteni, de nem valószínű.

2015. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet de kétlem hogy bármi változna az biztos ha hülyíteni akár rossz emberrel csinálja :)
2015. jan. 13. 12:38
 6/8 A kérdező kommentje:
4 es ha valami Vagyok akkor biztos nem a támasz amiről beszélsz :D ő sem tudja mi vagyok de a tökéletes biztos nem :)
2015. jan. 13. 12:41
 7/8 To7ka ***** válasza:
Akkor úgy írom, hogy alternatíva. Menekülési út. Pont ezt írod le, ő mondta, hogy nem lesz köztetek semmi, csak barátság, mégis ott vagy mellette. Mégis beszélsz vele, belemész a beszélgetésekbe, ahol a pasihoz viszonyít, de ha zavar Téged, szerinted se normális, akkor hajtsd el. Ebből z állapotból még egy nő sem mászott ki. Sokkal kényelmesebb amíg B terv maradsz. Ennél jobb teljesen eltűnni, és úgy lehet esélye, hogy ha kicsit értelmesebb lesz még legyen köztetek valami:)
2015. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyelj ez nem segít annyiszor hajtottam el a csajt meg ő is engem hogy nem lesz semmi.. Tetszik de nem akarom.. Plusz barátnak ritka szar vagyok kapcsolatnak kibírhatatlan :D és amiket mond tiszta vicc ott a palija és nem bír tőlem elszakadni na gyerünk magyarázd meg :) te csaj vagy neked ezt értened kell
2015. jan. 13. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!