Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha a lánynak már volt kapcsolata csókolózott is már de a fiúnak meg semmi?

Figyelt kérdés
Mert szerintem fordítva kéne lennie vagy úgy, hogy mindkettőnek ez lenne az első. Én vagyok a fiú és lehet hülyeség, de szarul érzem emiatt magam...
2015. jan. 2. 00:51
 1/5 anonim válasza:
Ha így gondolod, akkor eléggé éretlen vagy még egy kapcsolathoz.
2015. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ennyi?:) Ezért kár idegesítened magad. Neked most jött el az időd a lány mellett és majd most kitapasztalod a dolgokat. Nincs ebben semmi ciki :)
2015. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Annyi a cikis része, hogy a lány már lehet fogott nagyobb farkat a kezében mint a tiéd.
2015. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

no para

Majd a csajszi lekap ha te nem mered megtenni

Nem ciki nekem is ugyanez volt a helyzet:)

Sétáltunk egyszercsak felémfordult és lekapott aztan a vegere mar tobbet voltam a szajaba mint amennyit beszelgettunkxdd Hajrá:-)

2015. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyátalán ne érezd gáznak. Sok lány szerint ez aranyos, ha egy fiú még tapasztalatlan. Ne aggódj minden rendben fog menni. Az én harmadik barátommal is így volt. Csak ne félj tőle! 18/L
2015. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!