Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám legjobb barátja megcsókolt, mit jelent ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete történt. Amíg a bátyám a jogosítványát kereste a szobájában, én a barátjával ültem a nappaliban. Kérdezte, hogy még van-e barátom, mire mondtam, hogy nem, már nincs. És elmosolyodott, majd megcsókolt. :) Annyira jó volt, nem bírom kiverni a fejemből. 2 évvel idősebb, mint én.. Nem mutatott utána bármi érdeklődést, mert nem keresett, meg semmi. Viszont ma is amikor átjött, mindig a közelembe volt. Miért nem mer kezdeményezni? 16/L

2013. júl. 20. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elég kezdeményezés hogy megcsókolt?
2013. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán aggódik, hogy a bátyád mit szólna hozzá.. Egyébként nyilván azt jelenti, hogy tetszel neki. Persze az egyáltalán nem biztos, hogy tényleg akar is tőled valamit.
2013. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem merne, nem csókolt volna meg.
2013. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bejössz neki, de lehet,hogy csak ennyi. De az is lehet,hogy a tesód miatt nem mer közeledni feléd. Ezt mêg kéne beszélni a sráccal, vagy rákérdezni amikor kettesben vagytok,hogy mi is volt az a csók. ( az ilyen kapcsolat azért nem jó mert ha talán összejönnétek, de később szakítanátok, tönkre menne a barátságuk a tesóddal! Tapasztalatból mondom)
2013. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem utál. i fiúk azért csókolunk meg lányokat mert utáljuk. Ezt nem tudtad? Na jó csak vicc.

Egyébként, nem értem. Nem elég kezdeményezés, hogy megcsókolt? Mit akarsz még? D.gjon meg helybe?

2013. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. válaszoló.. :DDDD Arc vagy, de még mekkora :) Nem, igazából csak egy visszajelzést vártam volna, ilyen nehéz? Miért csókolt meg, ha közbe nem akar semmit? o.O
2013. júl. 20. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:

hm.

Szerintem azt jeletni, hogy a bátyád legjobb barátja, amikor épp kettesben voltatok a nappaliban sunyin megcsókolt, hogy a tesód és a haverok ne vegyék észre aztán azóta sem mutatott semmi érdeklődést feléd.

A srác mellesleg 2 évvel idősebb mint te, de számotokra ez nem akadály.

Sőt, még ma is átment hozzátok és végig a közeledben volt!

Nagyjából ezt jeletni.

2013. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hahaha vicces vagy. ahha, majdnem :DD
2013. júl. 20. 20:58
 9/9 anonim ***** válasza:
csak visszakérdeznék, mi lenne tőle kérdeznéd meg, netán beszéltél volna vele, nem vagy kicsi, szóval tudsz beszélni nem? többre mész, mint a válaszokkal, arról nem beszélve, Te tudod, eddig mi volt köztetek, de komolyan? legyél már talpraesett, hidd el nem veszi a fejedet, sőt fogod tudni hányadán álltok N
2013. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!