Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az normalis, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis, ha egy 24 eves srác egy házas-ket gyerekes nala 5 evvel idősebb nőnek a szeretője? A not most nem minősítenem inkabb, de a srác is defektes erkolcsi alapon, nem?

Figyelt kérdés
Nálam pl tabu az olyan no/ferfi, aki házasságban el, annyi szingli akad meg.
2015. máj. 14. 17:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Szinte minden férfi belemenne olyan kapcsolatba,ahol csak szexelni kell egy nővel,idegenek házasságába meg nem látok bele,ezért nem is minősitem a nőt.Én inkább azoktól hányok,akik mások életében vájkálnak,tele van az összes munkahely az ilyen élettelen nyomorultakkal,sajnos.
2015. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Igen, erkolcsi hibát főleg a no követ, es egy nagyon kicsit a srác is, hiszem "asszisztál" ehhez.
2015. máj. 14. 19:23
 13/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is asszisztál, de ha ő nem tenné akkor csak más asszisztálna :D
2015. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jo, hat nyilván! :D
2015. máj. 14. 19:57
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy a 24 éves srác miért éri be havi max. 1 alkalommal? Valami defekt?

Nekem 18 évesen volt egy 34 éves asszony... nem értük be annyival - annyi ésszel meg nem gondoltam, hogy ennek valami erkölcsi oldala is volna.

2015. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
9%

A válaszok értékelése alapján eléggé sok szemét alak jár ebbe a kategóriába. A 18:06-os válaszát lepontozzák, míg a 19:08-ast fel. Aki elítéli a megcsaló felet az egyből ki van kiáltva erkölcshuszárnak, bezzeg aki a megcsaló felet védi, azt írja, hogy nincs semmi baj azzal, hogy szeretőt tart, sőt még a megcsalt felet mocskolja.


Kérdező: Te rendes alak vagy, hogy neked tabu az aki házasságban él. Sajnos ez még nem akadályozza meg a félrelépőt, majd keres magának mást.

2015. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
*bezzeg aki a megcsaló felet védi, azt írja, hogy nincs semmi baj azzal, hogy szeretőt tart, sőt még a megcsalt felet mocskolja az meg kapja a zöld kezeket.
2015. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
MIért nem minősíted a feleséget? A srác is hibás persze, de a nő mégjobban.
2015. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kaptam egy nagyon csúnya privit... Nem áll szándékomban rá válaszolni, de egyet tisztáznék:


Soha nem támogattam a megcsalást, és soha nem biztattam erre senkit! Csak azt mondtam mindig, ha egy házasság odáig jut, akkor annak van háttere. És nem kell mindig mindent azonnal felrúgni, hanem meg kell beszélni, és meg kell próbálni megérteni a miérteket! És nem rögtön mindent felrúgni! És akkor is ugyanezt mondanám, ha én lennék a megcsalt fél!


Ebben az esetben ebbe nem látunk bele egyáltalán.


Itt azt mondom, amit már leírtam. Ha a feleséget szólná meg valaki, akkor még talán... de akkor sincs a szűkebb családján kívül senkinek semmi köze hozzá! Csak a férjnek, illetve ha emiatt szétesik a házasság, akkor a gyerekeket érinti.


De nehogy már a srác legyen megkövezve, mert él egy adódó lehetőséggel? Nem emiatt csalja a nő a férjét! Ha a srác nem állna kötélnek, lenne másik, aki megtenné...

2015. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
61%
29 éves 3 gyerekes nő vagyok, ha rossz lenne a hàzassàgom sem mennék félre, akkor véget vetnék a kapcsolatnak-- szerintem nem normális..az én értékrendem szerint tuti nem az,,,
2015. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!